Skocz do zawartości
Mateo1948

Brak wyjścia głośników na kostkę ISO.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów ;) jestem tu nowy i zielony że sprzętu rajacego. Kupiłem radio 2 DIN żeby zainstalować w moim Passerati b5 fi 2002. Oryginalnie jest radio z navi mfd. Po wyciągnięcie go są trzy kostki jedna zasilająca jedna od zmieniarką i trzecia długa wąska domniemam że od wzmacniacza. Głośniki są podpięte bezpośrednio do wzmacniacza. Poratujcie koledzy jak mam to przerobić. Radio które kupiłem to 

https://m.euro.com.pl/radioodtwarzacze-samochodowe/vordon-ac-7201c-kansas.bhtml

Podsyłam fotki dzięki z góry 

IMG_20191202_142652.jpg

IMG_20191202_142702.jpg

IMG_20191202_142707.jpg

IMG_20191202_154354.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjście liniowe (nie głowniki) z tego czegoś, co kupiłeś (zakładam, że ma?), łączysz z żółą kostką zgodnie ze schematem

https://pinoutguide.com/CarAudio/car_audio_iso_pinout.shtml

(i trzymasz kciuki, żeby grało :P)

Serio, to nie wiem czy nie trzeba jeszcze gdzieś tego OEMowego wzmacniacza odpalić dodatkowym plusem... może ktoś jeszcze pamięta?

Edytowane przez marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępny na rynku gotowy adapter? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fachowców 

Czy znalazł ktoś rozwiązanie na ten problem kotlet z 2019 roku ale chyba aktualny bo konkretnej odpowiedzi brak.

Pytanie wydaje się proste jak podłączyć nie oryginalne radio bez ruszania wiązki posiadam MFD z DSP .

Po podłączeniu przejściówki z mini iso na rca ,po podłączeniu przewodu wzbudzającego do wzmacniacza słychać jak się załącza ale brak dźwięku tak jakby DSP się nie uruchamiało .

Pozdrawiam Mariusz   

Widzę że nikt nie boryka się z tym problemem i rozwiązania nie ma 

Edytowane przez Mariusz163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności