Skocz do zawartości
Gość domras4039

Mapa Austri do MFD

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa Austrii wchodzi w sklad mapy "Alpen DX 2006/2007"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość domras4039

Więc wrzuciłem do navi płytę "Alpen DX 2006/2007", wszystko pięknie są ulice wszystko śmiga.

Tylko pojawił się problem, bawiłem sie w funkcjach mapy przy ustalaniu trasy i teraz mam lektora w wersji angielskiej a menu navi jest polskie. Co zrobić aby powrócił polski głos.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
menu navi jest polskie

options-language-czyli wybór języka -polisch i już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczasie zabawy przeladowales jezyk,

wloz mape PL z polskim lektorem i ponownie zmien jezyk na polski (angielski metryczny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczasie zabawy przeladowales jezyk,

wloz mape PL z polskim lektorem i ponownie zmien jezyk na polski (angielski metryczny)

Ja u siebie w navi po zmianie języka nie mam angielskiego metrycznego mam polisch ;)

edit.

"nie mam też płytki z "polskim lektorem" - bo jej nie potrzebuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość domras4039

Wlozylem mape polska czechy, zmienilem jezyk na polski o ok.

Mieszkam w austri, navi podalo mi ze moja pozycja jest poza zasiegiem mapy po polsku.

wiec wlozylem mape alp zeby miec szczegolowa austri i znowu mam komunikaty po angielsku

wybieram polski w menu i nic

niemiecki sie laduje normalnie

jest jakies rozwiazanie tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlozylem mape polska czechy, zmienilem jezyk na polski o ok.

Mieszkam w austri, navi podalo mi ze moja pozycja jest poza zasiegiem mapy po polsku.

wiec wlozylem mape alp zeby miec szczegolowa austri i znowu mam komunikaty po angielsku

wybieram polski w menu i nic

niemiecki sie laduje normalnie

jest jakies rozwiazanie tego

Trzeba mieć mapę Alp z polskim lektorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kakis

Spróbuj jeszcze raz wgrać polskiego lektora z płyty PL i pobaw się teraz mapą polski niech troszke się pokręci w navi, później włóż mape Alpy i już się nie baw w ustawieniach języka będzie OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj jeszcze raz wgrać polskiego lektora z płyty PL i pobaw się teraz mapą polski niech troszke się pokręci w navi, później włóż mape Alpy i już się nie baw w ustawieniach języka będzie OK :)

 

napewno? navi nie zapamiętuje języka, język jest wgrany na płycie

 

czyli trzeba płyte ALPY PL i bedzie latać :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie tak ze wsadzam mape PL, wyjmuje antene GPS bo wtedy nie pluje sie -jestes poza zasiegiem znanej mapy. Daje mu recznie pozyjce na Polske i juz gada po polsku. Potem podłaczam anteny i wkładam jakie chce mapy i od prawie roku gada po polsku cały czas. zadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kakis
Spróbuj jeszcze raz wgrać polskiego lektora z płyty PL i pobaw się teraz mapą polski niech troszke się pokręci w navi, później włóż mape Alpy i już się nie baw w ustawieniach języka będzie OK :)

 

napewno? navi nie zapamiętuje języka, język jest wgrany na płycie

 

czyli trzeba płyte ALPY PL i bedzie latać :ok:

 

Niema płyty Alpy PL :) jak wgrasz lektora z płyty polska-czechy to zostaje w navi i wtedy co bys nie włożył (niemcy czy alpy) to będzie polski lektor, do chwili kiedy nie zmienisz na inny język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema płyty Alpy PL :) jak wgrasz lektora z płyty polska-czechy to zostaje w navi i wtedy co bys nie włożył (niemcy czy alpy) to będzie polski lektor, do chwili kiedy nie zmienisz na inny język.

 

Potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość domras4039

Jednak u mnie sie zmienia, pewnie zle nagrałem cd, ma ktos moze linka do mapy Alp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie o taka mape mi chodzilo, wiem ze chciales sie wykazac. I od dzisiaj jestes moim idolem.

 

No już się nie obrażaj, naprawdę chciałem poszukać dla ciebie płytki, równiez na Allegro, ale znalazłem tylko to....

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość domras4039

 

Nie o taka mape mi chodzilo, wiem ze chciales sie wykazac. I od dzisiaj jestes moim idolem.

 

No już się nie obrażaj, naprawdę chciałem poszukać dla ciebie płytki, równiez na Allegro, ale znalazłem tylko to....

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Dzięki za szczere chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jeszcze chcecie menu mac donald,s po polsku...

bez jaj :rotfl:

wiadomo,że mapa ALP nie będzie po polsku... dopiero jak wrzucisz płytkę z polskim lektorem (pol-czech 05-06/06/07-OK)to możesz liczyć na polskiego lektora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności