Skocz do zawartości
Karas966

Pojedyncze stukniecie spod maski podczas puszczania sprzegla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie. Stoje na biegu jalowym wciskam sprzeglo i szybko puszczam, podczas puszczania slychac jedno metaliczne stukniecie spod maski(lewa strona od kierowcy). Jest tak caly czas za kazdym razem jak tak zrobie. Co to moze byc? 

Edytowane przez Karas966
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade do ASO ale w niemczech. 1,2 bieg jak za szybko to samo co u Cb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Karas966 napisał:

Jutro jade do ASO ale w niemczech. 

Napisz po wizycie co Ci powiedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w ASO nie maja pojecie co to. Ja zauwazylem jeszcze jedno. Wbijam 2 bieg puszczam sprzeglo auto toczy sie bez gazu. Dodam lekko gazu i puszcze gaz i slychac taki sam stuk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam maly problem. Kiedy jade na 2 biegu na nizszych obrotach i puszcze gaz slychac stukniecie i czuc bujniecie silnikiem. W Aso mowia ze nie wiedza co to.. 

Edytowane przez Karas966

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś rozwiązanie problemu ? Mam to samo plus haczenie biegów, szczególnie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#krispassat na haczenie polecam regulacje linek i wodzików. Sam raz do roku robię regulację, wydaje mi się że wodziki już nie trzymają linek i popuszczają gwint, po regulacji lewarek zmiany biegów chodzi jak w maśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to robiłem, w sensie ustawianie na linkach. Przez chwilę było ok, i znów haczą. Ale oczywiście nie zawsze. Może te spinki które trzymają gwint dodatkowo jakimiś małymi opaskami ścianę. Może to dziwne, ale wydaje mi się że w czasie deszczu biegi lepiej wchodzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności