Skocz do zawartości
Marek

Kody wyposażenia pojazdu

Rekomendowane odpowiedzi

jak oznaczony jest sensor deszczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
jak oznaczony jest sensor deszczu?

U mnie jest w ten sposob:

8N3-windshield wiper intermittent control with rain sensor (w skrocie-sensor deszczu)

Oprocz tego powinno byc razem z tym 4L6-lusterko wewnetrzne samosciemniajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
1AH oznaczałoby to abs+eds ale ja nie mam żadnego przycisku ani kontrolki od tego eds, wytłumaczcie mi na czym to ma polegać ??

 

Od EDS nie ma kontrolki, system ten wykrywa roznice w obrotach kol napedowych (ponad 100) i przyhanowuje kolo ktore sie kreci szybciej. System nie dziala przy duzych obciazeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDS nie pozwala kołom boksować przy ruszaniu. To takie samo zadanie spełnia ASR, do którego jest przycisk na konsoli centralnej. Czyli z tym EDS'em to jakiś bajer jest. Też nie mam ASR/ESP i nie wiem czy jest EDS czy go brak (raczej brak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie oznaczenie jest dla układu wspomagania kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PoPeY,

LC9Z-kod lakieru-Black Magic Metallic... Po polsku-CZARNY :D

DHF-to bedzie chyba kod skrzyni biegow

HX-kod wykonczenia wnetrza (chodzi o kolor) :?:

Spisales nie te kody, co trzeba ;)

 

babel89, moge sie mylic, ale najprawdobodobniej jest to albo wersja z osttanich miesiecy produkcji lub taki pakiet wyposazenia, jak w Golfach byl BonJovi czy Genesis...

A tak w ogole, to polecam zakolegowanie sie z wyszukiwarka:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=15107&highlight=edition

 

możliwe, bo mój pasek jest 2005 rocznik, a to chyba oststni rol produkcji B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możliwe, bo mój pasek jest 2005 rocznik, a to chyba oststni rol produkcji B5

Tak - ostatni. Potem już B6 wyszło :D

 

ps: a co tam masz w podpisie? 130KM i tylko 205 km/h? :hyhy: Swoim 215 juz jechałem :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guva07

Mam Passka 2001 1.9 Tdi 74 Kw!

Większość Kodów Odczytałem Ale Z Kilkoma Mam Problem

Oto One

:avb,een,fp,tdi Sg5,ms7,x2c,qg2,t5x

W Załaczniku Fotka Naklejki Z Bagażnika

Za Pomoc Serdeczne Dzięki

Pozdrawiam Forumowiczów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
:avb,een,fp,tdi Sg5,ms7,x2c,qg2,t5x

AVB-jak juz pewnie sam wczesniej zauwazyles (lub nie) to jest oznaczenie silnika

EEN-??? W ktorym to miejscu jest :?:

FP- W ktorym miejscu to jest :?: Dolacz fotke najlepiej

TDI-chyba nie musze tlumaczyc :hyhy:

SG5-skrzynia biegow "5"

MS7-4-cyl. turbo diesel eng. 1.9 L/74 kW TDIpump-jet injection system base engine is T5X/T21/T71 (klekot na pompowtryskach o mocy 101KM)

X2C-national sales program the Netherlands (czyt. Holandia)

QG2-no possibility of activating service interval prolongation (czyt. przeglady i wymiany oleju co 15tkm fabrycznie, a nie co 30tkm-czyli nie masz trybu LongLife)

T5X-components for base engine, unit 038.L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam od tygodnia jeżdże passatem

starałem się odnależć wszystkie swoje kody ale mam problem z kilkoma mianowicie

8AD -chyba coś z radiem ale nie znalazłem

T1K

SGL

1LT

 

fajna sprawa z tymi kodami ja kupiłem paska nawet w niezłym wyposażeniu ale bez felg alu wyczytałem z kodu C4Q że są to alusy 7J16h2et37 ROAD AMERICA cale,szerokość et to wszystko jasne ale jaka to felga może ktoś z was może mi pomóc jak wygląda road america

mam też kod QG1-wydłużenie przedziału czasowego między serwisami a bliżej o co chodzi czy tylko o olej longlife że wym co 30 tyś czy coś jeszcze

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
wyczytałem z kodu C4Q że są to alusy 7J16h2et37 ROAD AMERICA cale,szerokość et to wszystko jasne ale jaka to felga może ktoś z was może mi pomóc jak wygląda road america

Kliknij w niebieski podpis o moim Pasku nieco nizej-ja mam u siebie te felgi :)

8AD-radio "gamma"

T1K-components for base engine, unit 059.E

SGL-chyba cos zle spisales :?:

1LT-disc brakes, front

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

T1K-components for base engine, unit 059.E

co do tego kodu to wyczytałem to z tej angielskiej czy tam rosyjskiej stronki ale co to znaczy? cos z silnikiem czy co

felgi fajne teraz wiem dzięki forum,że passat miał takie a nie inne felgi,zależy mi na takich samych bo z jednego kodu 1be wyczytałem że mam sportowe zawieszenie niższe o 20mm dlatego najlepiej dobrać takie jakie są oryg.

masz racje zle odczytałem nie jest ;

SGL tylko 8GL alternator 120a dosyć spory do tego powinien być akumulator 82ah ja się pospieszyłem i kupiłem 77ah taki mi doradzili w serwisie mniejmy nadzieje ,ze szybko nie padnie

 

1LT-disc brakes, front
czy to znaczy że chamulce tarczowe przód? to wiem ale chyba tutaj chodzi o jakiś rodzaj moim zdaniem wyglądają inaczej jak u innych aut jakieś takie jakby nałożona jedna na drugą zwróciłem uwage bo są wymienione w zeszłym roku w niemczech i świeżo wyglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
czy to znaczy że chamulce tarczowe przód? to wiem ale chyba tutaj chodzi o jakiś rodzaj moim zdaniem wyglądają inaczej jak u innych aut jakieś takie jakby nałożona jedna na drugą zwróciłem uwage bo są wymienione w zeszłym roku w niemczech i świeżo wyglądają

Hamulce tarczowe :D Mysle, ze to jest oznaczenie jakiejs srednicy tarcz... Masz model taki sam, jak moj-licz sie z tym, ze kola najmniejsze do nas to 16 cali-tarcze mamy wieksze-chyba 312mm... No i zaciski tez sa wieksze automatycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze swoim przedmówcą te rozkminianie kodów to super sprawa jednak mam kilka pytań pierwsze to co oznacza kod 1zc disc brakes, front (Geomet D) a dokładnie co oznacza te geomet D mam też drugie pytanie z kodu 1at dowiedziałem się że mam System ABS, elektr. blokada mech. różn. EDS, regul napędu ASR ukł. Stab. ESP ale czy elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego nie jest stosowana w autach z napędem na 4 koła nie wiem co jest grane ale wrzucając mój win w któryś tam program do odkodywania vinu który wziąłem z forum wysypał mi że ma 4-motion ale z tego co wiem to tak nie jest (mam nadzieje że sie myle) jak to sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to rozkodowanie to swietna sprawa.

Ja rozkodowalem swoje oznaczenia i dostrzegam ze moje auto posiada wiele wiecej opcji niz podane sa na naklejce od auta

 

np, climatronic czy choc by podgrzewane fotele (ja to mam)

 

czy brak tych opcji na naklejce od auta oznacza cos zlego ?

 

np auto skladak z kilku innych ?

 

auto bylo kupione i nadal jest w Great Britain

 

X2B = National sales program Great Britain

 

pytanie 2:

 

Jakie oznaczenie ma VW CLIMAtronic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deemer

Mógł bym prosić o rozszyfrowanie kodu lakieru? LC5X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
nie wiem co jest grane ale wrzucając mój win w któryś tam program do odkodywania vinu który wziąłem z forum wysypał mi że ma 4-motion ale z tego co wiem to tak nie jest (mam nadzieje że sie myle) jak to sprawdzić

Zajrzyj pod auto i bedzie wiedzial :D

Jakie oznaczenie ma VW CLIMAtronic ??

9AK-automatyczna klimatyzacja z sensorem naslonecznienia

Mógł bym prosić o rozszyfrowanie kodu lakieru? LC5X

inky blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRAWCOL wielkie dzięki za pomoc a z tym zaglądaniem pod auto ? rozumiem że chodzi ci o to że jeżeli mam most i wał to oznacza że mam 4-motion ? ale czy to nie jest jakoś zabudowane ? może to głupie pytanie ale jak widzę jak mam zabudowany silnik to po tych helmutach wszystkiego się można spodziewać z góry wielkie dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu :) jak masz silnik 130 km to zobacz czy masz końcówke wydechu po lewo czy po obu stronach. Jesli po obu to masz naped na 4 łapy.

 

Krawcolu mógłbyś mi podac kod ksenonów ? Jakoś jeszcze nie znalazłem. Albo słabo szukam albo ni ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krawcolu mógłbyś mi podac kod ksenonów

 

W/g mnie to bedzie to, albo cos podobnego, jest kilka kodow do tych lamp i niezabardzo wiem ktory

->8JE headlight with gas discharge lamp for driving on the right

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności