Skocz do zawartości
Marek

Kody wyposażenia pojazdu

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a8-4-2-tdi-326-km-stan-idealny-ID6AWBwn.html

Teraz, PASEK????? napisał:

Najgorsze jest to że ja mam do gościa 350 km nie mam możliwości sprawdzenia. Śmierdzi mi to ato

3 minuty temu, PASEK????? napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a8-4-2-tdi-326-km-stan-idealny-ID6AWBwn.html

Najgorsze jest to że ja mam do gościa 350 km nie mam możliwości sprawdzenia. Śmierdzi mi to ato

Mało tego wymienione są w serwisie szyby przednia i tylna facet opowiada że przednia ponieważ była już bardzo zarysowania i nic bym nie widział a tylna bo niby siłownik od klapy wywalił czy coś takiego. Dziwne to wszystko. Od 2013 nie było przez 5 lat w serwisie nie ma notki a 2018 w lipcu 2 szyby podejrzane to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, PASEK????? napisał:

Mało tego wymienione są w serwisie szyby przednia i tylna facet opowiada że przednia ponieważ była już bardzo zarysowania i nic bym nie widział a tylna bo niby siłownik od klapy wywalił czy coś takiego

No sorry, ale dla mnie to auto już by odpadało. Po kodach miał szyberdach, teraz go nie ma, do tego przednia i tylna szyba wymieniona... ja bym już do takiego ogłoszenia nie pojechał, szkoda byłoby mi czasu i pieniędzy-na wycieczki wolę w inne miejsca jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zrezygnowałem jak by ktoś wiedział o zadbanej A8 D3 4.2 tdi to chętnie. Dzięki chłopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, mogłabym prosić o rozkodowanie kodu lakieru po numerze VIN: WVWZZZ3BZXP138660. Byłabym bardzo wdzięczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Posiadam od niedawna Passata B7 1.8TSI wersja Highline , czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co zawiera w sobie wyposażenie 

A8G Sports Comfort Equipment

Z góry dziękuję za pomoc 

Edytowane przez Vince83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj .Potrzebuje numer półosi prawej strony do Passata B5 rocznik 1999 110km tdi z lewej strony numer mam 8D0 407 271 AJ , potrzebuje wiedzieć jaki mam numer z prawej strony.Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności