Skocz do zawartości
adamoo83

Wentylator chłodnicy wody- nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Otóż 2 dni temu pojawił się problem w moim pasku :( Jadąc w  "to jedno" z cieplejszych popołudni, zatrzymałem się w korku i nagle  zapiszczało coś  i na desce  pojawiła się lampka temperatury.  Zatrzymałem się bo myślałem że może mało płynu chłodniczego, ale otwieram maskę i patrzę że jest tyle ile  być powinno.  Szybki rzut oka i widzę że wentylator (duży) nie kręci się, no to do auta i AC on. Mały od climatronica śmiga jak szalony i schłodził  chyba swoimi obrotami  temperaturę. Po czym ruszyłem dalej. Niestety mimo kilku prób rozgrzania auta tak aby załączył się duży wentylator nie udało mi się tego zrobić.  Pytanie co może być powodem, że wentylator od chłodnicy wody nie załącza się? Gdzie szukać i od czego zacząć?

Nie uśmiecha mi się wymieniać całego kompletu  wentylatorów bo to ok 600 zł +wymiana :( Może ktoś z Was miał podobny problem lub zna  się na elektryce i podpowie co sprawdzić  żeby nie wyrzucać kasy w błoto.  Z góry przepraszam jeśli nie  w tym miejscu dałem post. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam problem z wentylatorami chłodnic w passacie cc 2008r 2.0 tdi , mianowicie nie włączają się , wymieniłem duży wentylator na nowy podziałał jakiś czas i znów się nie włączają obydwa mniejszy od klimy również.. pod komputerem brak błędów wymieniłem czujnik temperatury i nic co może być przyczyną ? Gdy podłącze też stary mały wentylator do nowego dużego to cały czas jest włączony nawet przy wyłączonym silniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności