Skocz do zawartości
Gość roman33

montaż haka do B-4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jak niemam tej gwarancji i tabliczki jak zrobic badania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wbiją Ci haka w dowód, jeżeli nie będziesz miał tabliczki znamionowej na haku i homologacji na hak.. poza tym musisz mieć podpiętą wiązkę haka..i radziłbym zrobić to porządnie i nie bawić się w szybkozłączki jak ktoś wcześniej pisał bo to największe gó.no jakie ktoś mógł wymyślić..ja przez te szybkozłączki(poprzedni właściciel montował sam hak) musiałem lutować połowę instalacji w bagażniku..więc zrób raz i porządnie..ja mam podpiętą bezpośrednio do inatalacji lamp i śmiga bez żadnych przekaźników..;)

 

Miłego montażu..:)

 

 

Chyba że dasz w łapę albo masz znajomego na stacji..ale za brak tabliczki może być mandacik w przyszłości..;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie zrobiłem badania nawet nie ogladal haka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś szczęście..;) Albo diagnosta był kretyn..:) że nie sprawdzał takich rzeczy, jak tabliczka..Proponowałbym jednak założyć..A sprawdzał chociaż instalację?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam hak w dowodzie a w rzeczywistosci nie ma go przy aucie i nie było wiec da sie wbic hak bez montowania go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie sprawdzal on go nawet nie widzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam niedlugo bede montowal hak. Pytanie gdzie podłączyc gruby czerwony przewód ? Bo reszte kabli idą do lampy i czy standardow jest połączenie z kontrolka na desce rozdielczej ( aribag <> ABS), która sygnalizuje kierunki w przyczepce. Czy trzeba prowadzić samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamontowałem oryginalny odpinany hak. W wiązce zostały mi dwie kostki czerwona i brązowa które nie wiem gdzie podpiąć, resztę podłączyłem do lewej lampy. Wie ktoś może do czego to jest? Może nie potrzebne?

Zdjęcie0038.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2016 o 19:27, gogo napisał:

Witam. Zamontowałem oryginalny odpinany hak. W wiązce zostały mi dwie kostki czerwona i brązowa które nie wiem gdzie podpiąć, resztę podłączyłem do lewej lampy. Wie ktoś może do czego to jest? Może nie potrzebne?

Zdjęcie0038.jpg

Witam, kupiłem właśnie takiego haka jak Twój, też mam te wtyczki, podpinałeś je gdzieś? I do czego one są? Oprócz tych dwóch wtyczek mam jeszcze odcięte 6 kabelków, bez kostki, one mają iść do tej wtyczki w lewej lampie gdzie jest 6 pinów tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności