Jump to content
kudelka.robert

App connect - jak wyglada temat aktywacji?

Recommended Posts

5 godzin temu, kudelka.robert napisał:

Witam

jak wyglada temat aktywacji? Czy faktycznie tylko serwis?

Użyj wyszukiwarki temat wielokrotnie poruszany. Można poza serwisem koszt większy niż w serwisie. 

Ja dokupowalem to potem bo nie bralem przy konfigirowaniu auta i placilem w VW ok 1300zl

Ja se odpuściłem nie dam tysiaka za coś co mi praktycznie nie potrzebne do szczęścia, ale tyle wołał serwis jak się pytałem.

Co kto woli, ja akurat app Connect używam non stop bo jeżdżę na nawigacji Google a nie na tym szicie od VW :)

Google  jest porządne

Ale do najlepszych  map to jeszcze trochę  jej brakuje

Google zdecydowanie lepsze jest niż oryginalne mapy 

Ale i ta wbudowana nawigacja jest OK.

Edited by Peterrr

To chyba jeździsz w około komina.

Pokrycie dróg nawet w niemczech jest nie najlepsze , nie wspominając już o Polsce ,gdzie czasem droga jest oddana od 3 lat a na mapie jej nie ma. System informowania o korkach tmc działa tylko w niemczech i dodatkowo źle , już kilka razy  każe mi zjechać z autostrady bo jest korek , jadę przez kilka wiosek , po czy każe zawrócić i zpowrotem wjeżdzam na autostrade w tym samym miejscu.Jak za taką cenę tej nawigacji to żenada .

Z TMC mało już kto korzysta, a informacje o korkach przy podłączeniu naprawdę nie są złe, zwłaszcza na autostradach. Gorzej jest z tym w miastach. Natomiast co do dróg to w Discover Pro przynajmniej w Polsce jest błąd w drugą stronę i nawigacja kieruje na drogi jeszcze nie oddane jak np. S3 w Polkowicach

Edited by mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

19 godzin temu, Marek3 napisał:

To chyba jeździsz w około komina.

Pokrycie dróg nawet w niemczech jest nie najlepsze , nie wspominając już o Polsce ,gdzie czasem droga jest oddana od 3 lat a na mapie jej nie ma. System informowania o korkach tmc działa tylko w niemczech i dodatkowo źle , już kilka razy  każe mi zjechać z autostrady bo jest korek , jadę przez kilka wiosek , po czy każe zawrócić i zpowrotem wjeżdzam na autostrade w tym samym miejscu.Jak za taką cenę tej nawigacji to żenada .

Po Warszawie :) ale u mnie działa i powiadomienia wskakują - chyba to nie jest to informacja z TMC . Może porównuje tą nawigacje do innych wbudowanych i nie oczekuje wodotrysków.

Oczywiście mapy google są lepsze, choć nie zawsze prawidłowo pokazują korki i prowadzą do celu.

Dlatego używam google oraz yanosika , i to jest najlepszy duet. Wbudowanej używam tylko sporadycznie gdy nie ma zasięgu internetu ,  jak bym zamawiał nowe auto to napewno nie doplaciłbym za tą fabryczna nawigacje 

• Like 2

1 godzinę temu, Marek3 napisał:

Dlatego używam google oraz yanosika , i to jest najlepszy duet. Wbudowanej używam tylko sporadycznie gdy nie ma zasięgu internetu ,  jak bym zamawiał nowe auto to napewno nie doplaciłbym za tą fabryczna nawigacje 

Masz rację, ale czy nie wycinają przy okazji jakiś funkcji? W pakiecie nawigacja fabryczna można przeżyć :) 

30 minut temu, Peterrr napisał:

Masz rację, ale czy nie wycinają przy okazji jakiś funkcji? W pakiecie nawigacja fabryczna można przeżyć :) 

Nie rozumie ? Jaką funkcję mają wyciąć  ? Kto ma to zrobić ?

W dniu 8.11.2019 o 22:25, Marek3 napisał:

Nie rozumie ? Jaką funkcję mają wyciąć  ? Kto ma to zrobić ?

Niektóre dodatkowe opcje mogą być dostępne tylko z nawigacją wbudowaną.