Skocz do zawartości
kudelka.robert

App connect - jak wyglada temat aktywacji?

Rekomendowane odpowiedzi

z dotykowym mibem to jest chyba mib3 jeszcze sa problemy z tego co widziałem. Ale pytaj :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja też się  "zderzyłem"  z tą sytuacją zamawiając "najlepsze auto świata" (służbowe). Drzemnąłem się trochę składając zamówienie i zapomniałem o AppConnect. Dołożyłem to po miesiącu, firma leasingowa dodała do zamówienia, wszystko niby ok i zonk przy odbiorze auta. Okazało się, że w modelu 2020, AC można zainstalować tylko w fabryce, serwisy nie mają już tej możliwości. Jak Niemcy coś wymyślą, to tylko sobie w głowę strzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie zapytać w tej firmie. Chłopaki sporo rzeczy ogarniają. Być może i na nowe roczniki mają sposób. 

Polecam ich bo są dobrzy w modach VW i Audi.

 

Edytowane przez pzi1967

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pzi1967 ale poza ASO to gwarancja pozamiata, a jak się gwarancja skończy (w moim przypadku 2+2 lata) to już pewnie będzie sposób na domowe odblokowanie APP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby po gwarancji? Jeśli robią zgodnie z GVO to masz tak jak w ASO Appconnect, a na pewno robią bo inaczej obecnie się nie da 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji w serwisie odpytałem o tego App Connecta i kierownik bardzo się zdziwił że sobie tego w sklepie nie aktywowałem. A jeszcze bardziej się zdziwił, jak zlecił pracownikowi aktywowanie tego w mojej obecności i ten chodził po menu, szukał pukał i nic. No i zaczęło się dzwonienie, szukanie pomocy w Poznaniu, w końcu wysłali zapytanie do BOKu w moim imieniu i odpowiedź - nie da się.

Tak więc oficjalnie nic tego chyba nie będzie, a nieoficjalnie ktoś już próbował?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z fabryki, ale byłem przekonany, że właśnie można to kupić przez MIB3 ze „sklepu”. App connect i wykrywanie zmęczenia, a w nowym golfie jeszcze można dodać Light Assist. Ale po innych doświadczeniach z usługami on-linę VW nie dziwie się, że nie działa. Wcześniej próbowałem dodać AppConnect w Golfie. Licencja była do kupienia w sklepie z akcesoriami, ale okazało się, że mój minął gniazdo USB bez wsparcia dla danych (w golfie 7 może być tylko po kablu). 

Edytowane przez Wowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@decees jak masz w menu ikonę App Connect to się da. Pozostaje jeszcze kwestia sprawdzenia jaki masz port USB - ten pod appconnect musi mieć dodatkowe 2 piny, więc może być ewentualnie konieczność wymiany portu USB w schowku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decees ma MIB 3, byłbym ostrożny z szafowaniem że się da, a przynajmniej że się da bezboleśnie, bo ASO chyba do dziś faktycznie nie potrafi tego dodać, nie wiem jak rękodzieło w tej kwestii ?

Gniazdko USB w tym wypadku nie będzie raczej problemem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoncie bezposrednio na infolinie WeConnect odnosnie aktywacji App-Connect w MIB3 - 061 27149876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie da sie 

Mib3 rozpracowany kilka mies temu :)

nie jest publiczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie jak jest finalnie, da się obecnie czy nie? Bo jeśli się da i ktoś wie gdzie, u kogo można to zrobić to poproszę się podzielić taką informacją, może być na priv, jeśli to top secret :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś "magika" od aktywacji w  Gdańsku ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy może ktoś mi na priva dać namiar na osobę z okolic Katowic, która uruchomi APP-Connecta w VW Passat 2019, MIB3, przycisk APP-Connect z boku?

W serwisie twierdzą, że tylko przez aplikację WE CONNECT, a ta została zawieszona...

 

Pozdrawiam,

Andrzej

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dokupiłem do Paska GOlfika 7  i tam tej funkcji nie ma;/ ma ktoś jakąś osobę z Wro? 

 

Ps. ogrzanie siedzeń gdzie dorobię? 

pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magik do odblokowania Android Auto z Bydgoszcz / Toruń / Warszawa zna ktoś ?? 

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś podczas przeglądu poprosiłem o upgrade softu i obecnie mam wersje 0278, która rzekomo, jakoby pozwalała na odblokowanie AppConnect. Jest to prawda czy nie? Czy muszę tylko obejść się smakiem? Oficjalnie w sklepie nie widać AC do zakupu, jak twierdzili w serwisie, że po zalogowaniu będzie. W ogóle w serwisie zrobiło się zamieszanie, że się nie da....fachowcy. No ale finalnie stwierdzili, że po zalogowaniu na profil da się, a że nie miałem 2 kluczyka ze sobą to nie byłem w stanie zweryfikować. Finalnie w sklepie nie ma AC do kupienia i d.. blada. Pytałem też na FB różnych grup co się bawią w odblokowywanie i sry, zawsze "dla MiB3 nie da się". No to teraz ci wszyscy co tu wcześniej pisali, że MiB3 się da już od dawna itd itp, może podadzą konkretny namiar na kogoś kto odblokuje AC w Pasku z 2020 z MiB3? Bo gadanie o jakichś tajemnicach, prywatnych sprawach to dziecinada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mustang w sobotę odebrałem auto po pierwszym obowiązkowym serwisie i oczywiście spytałem czy można w końcu zrobić app connect. Kierownik wysłał zapytanie gdzieś tam, i potwierdzili że się da, tylko akurat na serwisie nie mieli tych kodów i muszą ściągać z Niemiec, koszt over 1600zł. No ot ja od razu CZY NAPEWNO się da, bo już niejeden tak twierdził :D opisałem całą sytuację jak było w moim przypadku - poszło zapytanie korygujące czy potwierdzają na 100%. Ja powiedziałem że zapłacę dopiero jak mi to zabangla, serwis nie chce się pchać w koszta gdyby to miało nie działać - sytuacja patowa - na tą chwilę brak doprecyzowania (z Poznania chyba).

W każdym razie wysłałem Ci namiary na PW do kogoś z Warszawy kto ponoć to robi i tam możesz potwierdzić. Ja się trochę obawiam sytuacji pt. podłączenie pod obcy komputer / interfejs = utrata gwarancji - nawet jeśli tematy z silnikiem nie będą ruszane. Dlatego męczę ASO :/

 

UWAGA UWAGA ogłaszam KOMINUKAT :D

Właśnie dostał takiego maila:

We Upgrade jest ponownie dostępne

Witaj Damian ...

Ze względu na ograniczenia techniczne przez pewien czas nie można było kupić funkcji We Upgrade „Obsługa głosowa” „App-Connect” lub „Nawigacja”. Od teraz możesz dodatkowo wyposażyć swój pojazd o numerze identyfikacyjnym WVWxxxxx w funkcje We Upgrade (*) . Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach w sklepie internetowym We Connect lub In-Car Shop swojego pojazdu. W okresie do 25.02.2022 otrzymasz rabat w wysokości 20%.

* W celu nabycia produktów We Upgrade jest wymagane konto użytkownika Volkswagen ID, ważna umowa We Connect oraz uwierzytelnienie się jako użytkownik główny, co oznacza powiązanie konta użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto pojazd musi spełniać określone wymagania techniczne i sprzętowe niezbędne do uruchomienia danego produktu. Użytkownik główny może zobaczyć dostępne dla danego pojazdu produkty We Upgrade w In-Car Shop systemu Infotainment. W celu zakupienia produktów płatnych w sklepie internetowym We Connect można zapisać metodę płatności, a w In-Car Shop można płacić przelewem. Zakupione i aktywowane funkcje „We Upgrade” pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierowców i nie można ich przenosić na inne pojazdy.

Tak więc zaraz zapylam do garażu żeby sprawdzić ile za tę usługę sobie życzą...

Edit: chyba wszyscy ruszyli na zakupy bo serwery klękły :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawigacje tez da sie dokupic jako funkcje?

Juz widze cene 3.150 PLN*

Edytowane przez loki7777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności