Skocz do zawartości
kudelka.robert

App connect - jak wyglada temat aktywacji?

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kudelka.robert napisał:

Witam

jak wyglada temat aktywacji? Czy faktycznie tylko serwis?

Użyj wyszukiwarki temat wielokrotnie poruszany. Można poza serwisem koszt większy niż w serwisie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokupowalem to potem bo nie bralem przy konfigirowaniu auta i placilem w VW ok 1300zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se odpuściłem nie dam tysiaka za coś co mi praktycznie nie potrzebne do szczęścia, ale tyle wołał serwis jak się pytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto woli, ja akurat app Connect używam non stop bo jeżdżę na nawigacji Google a nie na tym szicie od VW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google  jest porządne

Ale do najlepszych  map to jeszcze trochę  jej brakuje

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google zdecydowanie lepsze jest niż oryginalne mapy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i ta wbudowana nawigacja jest OK.

Edytowane przez Peterrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeździsz w około komina.

Pokrycie dróg nawet w niemczech jest nie najlepsze , nie wspominając już o Polsce ,gdzie czasem droga jest oddana od 3 lat a na mapie jej nie ma. System informowania o korkach tmc działa tylko w niemczech i dodatkowo źle , już kilka razy  każe mi zjechać z autostrady bo jest korek , jadę przez kilka wiosek , po czy każe zawrócić i zpowrotem wjeżdzam na autostrade w tym samym miejscu.Jak za taką cenę tej nawigacji to żenada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z TMC mało już kto korzysta, a informacje o korkach przy podłączeniu naprawdę nie są złe, zwłaszcza na autostradach. Gorzej jest z tym w miastach. Natomiast co do dróg to w Discover Pro przynajmniej w Polsce jest błąd w drugą stronę i nawigacja kieruje na drogi jeszcze nie oddane jak np. S3 w Polkowicach

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Marek3 napisał:

To chyba jeździsz w około komina.

Pokrycie dróg nawet w niemczech jest nie najlepsze , nie wspominając już o Polsce ,gdzie czasem droga jest oddana od 3 lat a na mapie jej nie ma. System informowania o korkach tmc działa tylko w niemczech i dodatkowo źle , już kilka razy  każe mi zjechać z autostrady bo jest korek , jadę przez kilka wiosek , po czy każe zawrócić i zpowrotem wjeżdzam na autostrade w tym samym miejscu.Jak za taką cenę tej nawigacji to żenada .

Po Warszawie :) ale u mnie działa i powiadomienia wskakują - chyba to nie jest to informacja z TMC . Może porównuje tą nawigacje do innych wbudowanych i nie oczekuje wodotrysków.

Oczywiście mapy google są lepsze, choć nie zawsze prawidłowo pokazują korki i prowadzą do celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego używam google oraz yanosika , i to jest najlepszy duet. Wbudowanej używam tylko sporadycznie gdy nie ma zasięgu internetu ,  jak bym zamawiał nowe auto to napewno nie doplaciłbym za tą fabryczna nawigacje 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marek3 napisał:

Dlatego używam google oraz yanosika , i to jest najlepszy duet. Wbudowanej używam tylko sporadycznie gdy nie ma zasięgu internetu ,  jak bym zamawiał nowe auto to napewno nie doplaciłbym za tą fabryczna nawigacje 

Masz rację, ale czy nie wycinają przy okazji jakiś funkcji? W pakiecie nawigacja fabryczna można przeżyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Peterrr napisał:

Masz rację, ale czy nie wycinają przy okazji jakiś funkcji? W pakiecie nawigacja fabryczna można przeżyć :) 

Nie rozumie ? Jaką funkcję mają wyciąć  ? Kto ma to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2019 o 22:25, Marek3 napisał:

Nie rozumie ? Jaką funkcję mają wyciąć  ? Kto ma to zrobić ?

Niektóre dodatkowe opcje mogą być dostępne tylko z nawigacją wbudowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Nowy Passat B8 po faceliftingu. Dostałem bezpośrednio od Dealera informację, że App Connect nie można wgrać w serwisie. App Connect jest wgrywany tylko i wyłącznie w fabryce, podczas produkcji samochodu. Jeżeli nie zamówi się auta z App Connect to później nie można już go wgrać w serwisie (a z tego co czytałem taka możliwość była w wersji przedliftowej). Czy Państwo to potwierdzają? To dla mnie bardzo przykra wiadomość. 

Edytowane przez Passacisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przedlifcie bez problemu można dograć app connect w serwisie, jeżeli tylko wersja radia na to pozwala.

W wersji poliftowej to już forumowi "magicy" muszą się powiedzieć @Major @Eldar

Co do sensu dokupowania App Connect to każdemu wg potrzeb. Ja jeżdżę tylko do Wrocławia i spowrotem i raz do doku nad morze. Dla mnie wydawanie 1000-1300 a funkcję z której nie będę korzystał to wywalanie pieniędzy w błoto. Ale gdybym jeździł po Polsce, byłaby to część mojej pracy to bez dwóch zdań bym zapłacił za ten komfort.

Edytowane przez shibby
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany instalacją App Connect (Android i Car play) lub obsługi głosowej poza ASO to dzisiaj robił mi człowiek w Warszawie - 400zł. Wszystko zgodnie ze sztuką aktywacja poprzez ODIS online z serwera VW.

:D

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryby jazdy nie siedzą w navi, tam je tylko wyświetla, więc nie liczyłbym na to, nawet ASO nie miało procedury dla B8 na ich dodawanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zderzyłem się z bardzo przykrą sytuacją, mianowicie przed kupnem B8 FL wyprodukowanego 01.2020 miałem informację że będzie można wgrać app connect. Trzy dni przed odbiorem auta informacja z serwisu że nie są w stanie tego zrobić, pomimo konsultacji z Centralą i kilku godzinach walki. Także potwierdzam ze smutkiem informacje od @Passacisko i niestety będę musiał czekać na koniec gwarancji i próbować ogarniać to poza ASO. @rodzyn889 czy ta usługa w Warszawie obejmuje też poliftowe B8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności