Skocz do zawartości
Miguel

Drgania Wibracje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow, jestem tu nowy y od razu szukam pomocy, temat jest nastepujacy, mam b5 fl 4motion AVF 2003 y jest problem z drganiami na biegu jałowym ale to jeszcze nie tak strasznie, jak podczas jazdy tj. 90km/h na 6tym biegu auto ma bardzo duże wibracje (czuć bardzo duże mrowienie na podłodze pod stopami w fotelu pod d.. A) do tej pory wymieniłem rozrzad olej w skrzyni y tylnym mościce kąpletne sprzęgło z dwumasa wszystkie poduszki pod silnikiem y skrzynia, wymieniłem też podpore na wale z jego wywaženiem a problem dalej jest gdy jednak jadąc 90km /h na 6tym biegu zredukuje na np.4 bieg to te dziwne wibracje rezonans w dużej mierze ustępuje...... 

Czy ktoś z was miał coś podobnego lub zna kogos (mechanik) kto by pomògł by mi z tym PROblemem (już 3mechanikòw było y nic...) 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego. Wg. mnie zasadnicze pytanie to jakie poduszki tzn jakiej firmy zamontowałeś. Ja tydzień temu montowałem nowe 2 poduszki silnika /FEBI/. Po wymianie nie idzie jeździć autem. Jest gorzej niż przed a miałem prawą wyciekniętą. Wibracje wibracje wibracje. Kombinowałem z kątem synchronizacji wałka rozrządu / ustawiłem idealnie 0,0 z delikatnym odchyłem na +/. Właśnie dzisiaj jadę montować kolejne poduszki tym razem LEMFORDERA. Mam nadzieję że to sprawę załatwi.

Daj znać czy u siebie rozwiązałeś problem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napewno spowalniacz przyspieszacza macie uszkodzony. A następnym razem zakładajcie temat w odpowiednim dziale, Diagnostyka VAG bynajmniej nim nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności