Skocz do zawartości
poldek

diesel zamiana dwumasy na sztywne

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktoś już wymieniał kolo dwumasowe na sztywne w pasacie 2,0 tdi 136 km

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest źle, nie niszcz tego samochodu i załóż dwumas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam!
 

A w szczególności KITu Valeo (jednomas, tarcza, docisk, łożysko)

Trenowałem temat w AFN'ie zrobionym na 130HP. Mogę Ci podesłać foty i film co się stało po 60tyś.

Był dwumas to wsadź dwumas (regenerowany lub nowy zależy ile masz sosu)
Mam Sharana Special z BTB po wymianie dwumasy z Kożuchowa regenerowane. Żona jeździ tym po mieście na co dzień i kilka razy w roku dalszy rodzinny wyjazd. 
Dwumas już 5 lat ogarnia pod lewą nogą mojej Małżonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel,

Po niecałych 60 tyś
Jeden z tłumików drgań opuścił gniazdo i zablokował sprzęgło.

Po rozebraniu okazało się że wszystkie tłumiki drgań miały "rozklepane" gniazda.

Po nawiązaniu kontaktu z Valeo Polska i próbie zgłoszenia reklamacji odpuściłem bo otrzymałem info zwrotne że mam źle ustawiony kąt wtrysku  i używam niewłaściwy olej.....!!! WTF !!!!
Nie chce mi się rozpisywać ale - PORAŻKA!!!
Założyłem ori 2mas do AFNa używany regenerowany - auto sprzedałem do Żar gość nadal jeździ ---> przebieg 980 tyś 
Auto Golf 3 kombi (pierwszy silnik ALE --> swap na AFN (zapiekło pierścienie na trzecim tłoku - a miał być igła) --> kolejna jednostka kompletna z rozbitka AFN (tym razem rozbiórka, wymiana uszczelnień, docieranie gniazd zaworowych, uszczelniacze zaworowe, szklanki ..... w sumie budowa silnika od podstaw + KIT Valeo)
 

IMG_20171123_213027.jpg

IMG_20171123_213218.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności