Skocz do zawartości
  • 0
peter2906

Wymiana drzwi prawy przód.

Pytanie

Witam

Uszkodziłem mocno drzwi prawy przód i niestety muszę je wymienić  . Znalazłem kilka ofert drzwi w moim kolorze L041 ale na zdjęciach widzę kilka różnic z uzbrojeniu elektryki i nie wiem z czego one wynikają. 

Co to za element zaznaczony czerwonym kółkiem ? W jednych jest a  w drugich nie  . Nie wiem czy u mnie jest coś takiego bo jeszcze nie zdjąłem boczku.

Widzę jeszcze jakieś różnice w okablowaniu w okolicy lusterka i głośnika. 

Screenshot_20191014-075847_Allegro.jpg

20191014_080704.jpg

Screenshot_20191014-080737_Allegro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mogę się mylić ale moim zdaniem to czujnik uderzeniowy od poduszek. Nie możesz środka przełożyć od siebie. Jak trafisz drzwi od anglika to wiązka i tak będzie do przełożenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No właśnie szukałem konieczne z wersji europejskiej żeby nie przekładać bebechów i kupiłem te z czujnikiem. Nawiasem mówiąc nie  myślałem że są wersje bez bocznych poduch .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Passat B6 2005 sedan BMP

Uszkodziłem prawe przednie drzwi więc  kupiłem kompletne z wersji europejskiej bo nie chciałem się bawić w przekładanie wszystkich bebechów ale okazuje się że coś nie gra z elektryką . Gdy już skręciłem wszystko i miałem zakładać boczek , okazało się że nie działa sterowanie szyby przyciskiem pasażera -  przyciskiem po stronie  kierowcy działa . Pomyślałem że podmienię moduł , który znajduje się przy silniczku z moich starych drzwi i okazało się że sterowanie szyby z przycisku pasażera zaczęło działać . Mało myśląc skręciłem boczek na gotowo i jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że teraz nie działa sterowanie lusterka i centralny zamek w drzwiach pasażera .Wydaje mi się że na  module z zakupionych drzwi zamek działał tylko nie działało to sterowanie szybą .  Nie mam pojęcia w czym może być problem tym bardziej że w drzwiach jest teraz  założony mój stary moduł . Nie wiem czy trzeba coś przekodować ?? Może miał ktoś do czynienia z podobnym przypadkiem ??

Przed chwilą jeszcze zauważyłem że nie działa kierunek i podświetlenie dolne w lusterku i nie da się skasować błędu poduszki .

Zastanawiam się czy prócz mojego starego modułu nie muszę przełożyć jeszcze całej wiązki ze starych drzwi żeby wszystko działało .

Edytowane przez peter2906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Założyłeś już temat o swoich drzwiach. Po co kolejny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
2 godziny temu, mkpol napisał:

Założyłeś już temat o swoich drzwiach. Po co kolejny?

A no po to że każdy z nich był w dziale do tego przeznaczonym a teraz nie jest ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Więc zmień tytuł i przenieś do działu w którym ma być, albo poproś o przeniesienie, a nie spamuj tym samym gdzie popadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po prostu kupiłeś nowsze drzwi i masz nowszą elektrykę w nich, nie stety ale do przełożenia wiązka z twoich starych drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
8 godzin temu, mkpol napisał:

Więc zmień tytuł i przenieś do działu w którym ma być, albo poproś o przeniesienie, a nie spamuj tym samym gdzie popadnie

Dalej twierdzę że ja zamieściłem tematy w działach do tego przeznaczonych a skoro uważasz że teraz jest dobrze po twoim "poprawieniu" to ok  ...przecież  nie będę się kopał z koniem  :)

7 godzin temu, robert_s napisał:

Po prostu kupiłeś nowsze drzwi i masz nowszą elektrykę w nich, nie stety ale do przełożenia wiązka z twoich starych drzwi

Będę musiał tak niestety zrobić bo dziś włożyłem moduł z drzwi kupionych i sterowanie lusterkiem  działa , centralny działa ale sterowanie szyb z przycisku pasażera  martwe i nie da się skasować błędu poduszki . Przełożę okablowanie i mam nadzieję że wszystko wróci do normy bo jeszcze zostaje zamek i nie wiem czy nie będę musiał przekładać go z moich starych drzwi żeby działał poprawnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
44 minuty temu, peter2906 napisał:

Dalej twierdzę

A ja ci dalej tłumaczę, że zakładanie wielu tematów o tym samym to śmiecenie. I zastanów się co piszesz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności