Skocz do zawartości
KamilSi

Problem z odpalaniem, elektryka nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze,

Posiadam Passata B6, 1.9 TDI, 2008r. Problem który się u mnie pojawił dotyczy elektroniki. Dwa dni po umyciu auta pod myjka cisnieniowa, wracając z pracy auto zaczęło świrować a mianowicie na desce rozdzielczej pojawiła się kontrolka od hamulca ręcznego, przestały działać szyby, kierunkowskazy i wiele innych rzeczy. Autem pojechałem odrazu do elektromechanika zostawiłem auto na dwa dni po czym mechanik zadzwonił i powiedział, że w aucie robiło się zwarcie na wiązce co naprawił ale zesputy jest immobilizer przez co auta nie można odpalić ( auto odpala po czym gaśnie po około 2 sekundach ). Dzisiaj był u mnie facet od kodowania immo, zakodował kluczyk auto odpaliło ale poza światłami drogowymi nic innego nie działało ( szyby, kierunki, klima no wszystko co elektryczne ). Po zgaszeniu i próbie ponownego odpalenia auto ponownie nie chciało zapalić a sprzęt od kodowania immo pokazał że kluczyk znowu został zablokowany. Na kompie wyrzuca błąd : " Sterownik silnika zablokowany, immobilizer błąd stały ". Panowie pomóżcie bo wydałem już ponad 500 € a auto dalej stoi. Poniżej wrzucam zdjęcia błędów które się pojawiają przy włożeniu kluczyka w stacyjkę oraz przy próbie odpalenia. 

 

 

IMG_20191012_194948971.jpg

IMG_20191012_194908184.jpg

IMG_20191012_195025730.jpg

Edytowane przez KamilSi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się skonczylo Kamil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności