Skocz do zawartości
Virion

Demontaż kanapy i foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamówiłem pokrowce na siedzenia. Dowiedziałem się, że aby je poprawnie zamontować, należy zdemontować kanapę i fotele.

Ktoś demontował? Dużo zachodu? zrobię samemu, czy szukać warsztatu?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód 4 śrubki na fotel, tył siedzisko na wcisk. Tylne oparcia - wolałbym już nie wyjmować, ciężko wyjąć z tych bolców. Przednie siedzenia można również rozdzielić, no ale z pół godziny zabawy przy rozbebeszaniu. Jak masz trochę pojęcia to bez problemu dasz radę podstawowymi narzędziami - nic na siłę, aby nie urwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Marcin481p napisał:

udało Ci się ściągnąć tą kanapę

 

W dniu 12.10.2019 o 00:57, enriquez napisał:

tył siedzisko na wcisk

szarpnij bez obaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed szarpnięciem trzeba cofnąć/przesunąć i inaczej nie wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się :) Niestety częściowo. Wyjąłem z powyższą  pomocą tylną kanapę. Załóżyłem też bez problemów na oparcia przednich foteli. Mam problem z siedziskami z przodu. Wyjmowanie całych foteli wydaje mi się zbędne. Myślę, że wystarczyłoby zdjęcie plastikowych maskownic przy fotelach. Zdejmowaliście kiedyś ? Jak to zrobić? Są na śrubki ? Zatrzaski ? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij do etki jak ten element wygląda na schemacie. I może przy okazji będziesz wiedział czy do jego mocowania potrzebne są jakieś wkręty i gdzie one są umiejscowione. Jeśli konstrukcja jest choć trochę podobna do niższej generacji, to śrubki są i to w takich miejscach, że bez odkręcenia fotela się nie obejdzie.

https://ifinterface.com/page/page3.php (carprog2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności