Skocz do zawartości
ziomal261

mrugająca kontrolka świec po start - stop

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zapewne powielam temat, ale jestem nowy tutaj i coś się chyba dzieje z moim paskiem. Otóż dzisiaj po wyłączeniu silnika start-stop, zaczęła mrugac kontrolka świec żarowych. Generalnie staram sie nie używać tego systemu, ale co jakis czas sprawdzam czy wszystko działa ok. No i zadziałało, po zatrzymaniu na parkingu silnik zgasł, ale zaczęła mrugac spreżynka. Lekko się wystraszyłem, wyciągnąłem kluczyk, włożyłęm, odpaliłem jeszcze raz, wszystko normalnie...dodam, że innych objawów w trakcie jazdy nie było. Samochód garażowany, odpala normalnie, nic nie mruga po nocy przy odpaleniu, itp. Wydaje mi się, że wszystko w trakcie jazdy jest ok. Wracając do tematu, czy ktoś z szanownych użytkowników ma pomysł? Wwiem, temat rzeka...jednak nie ma historii typu brak mocy, check engine...od dwóch lat pierwszy raz zamrugałą ta kontrolka...i to po 40 kilometrach na rozgrzanym silniku, zero katowania (jestem bardziej dziadkowym użytkownikiem, choć mlodym?, bo lubię swojego paska). Po za wymianą dwumasy gdzieś miesiąc temu (strasznie hałasowała), pasek nigdy mnie nie zawiódł (rok temu wymiana aku). Proszę o pomoc. Dodam tylko, że jestem w miarę świadomym użytkownikiem, i zawsze węszę temat zanim udam się do jakiegoś mechanika...Dlatego prosze o pomoc!!!

Czy to chwilowa akcja, czy obawiać się czegoś???

 

Z góry bardzo dziękuję i sorki za nieogarnięcie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ziomal261 napisał:

zapewne powielam temat

dokładnie tak

najpierw poszukaj odpowiedzi na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności