Skocz do zawartości
pldarek

hak holowniczy składany, elektrycznie odblokowywany

Rekomendowane odpowiedzi

Passat Variant B8 rocznik 2019 chce zamontować hak holowniczy składany, elektrycznie odblokowywany byłem w autoryzowanym serwisie VW żeby sprawdzić co i jak ale Pan powiedział że jak sprawdza po VIN to w systemie widzi tylko możliwość montażu haka "manualnego" a odblokowywanego elektrycznie nie widzi w systemie i teraz moje pytanie 

Wiem że w trakcie konfiguracji auta jest/była możliwość tego typu haka dla mojego auta czy macie może numery części które powinienem zamówić aby zamontować hak elektrycznie odblokowywany? 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pldarek napisał:

Passat Variant B8 rocznik 2019 chce zamontować hak holowniczy składany, elektrycznie odblokowywany byłem w autoryzowanym serwisie VW żeby sprawdzić co i jak ale Pan powiedział że jak sprawdza po VIN to w systemie widzi tylko możliwość montażu haka "manualnego" a odblokowywanego elektrycznie nie widzi w systemie i teraz moje pytanie 

Wiem że w trakcie konfiguracji auta jest/była możliwość tego typu haka dla mojego auta czy macie może numery części które powinienem zamówić aby zamontować hak elektrycznie 

Podczas konfiguracji jest taka mozliwość , bo jak zamawiasz auto z hakiem to montują ci boczek z dziurą pod przełącznik haka , dodatkowo wszystko trzeba zakodować , więc mnóstwo roboty , i troche elemętów trzeba wymienić  ,aby było jak oryginał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to może bardziej doprecyzowując

- link przejrzałem niestety nie ma informacji których szukam 

- co do kodowania i mnóstwa pracy spodziewam się że tak będzie 

Jednak będę musiał i tak zrobić tą usługę w ASO albo jakimś warsztacie autoryzowanym potrzebował bym kody/numery części jakie musze kupić w VW aby mieć hak elektrycznie odblokowywany z tego co narazie zebrałe inforamcje będę potrzebował

- hak

- wiązkę 

- boczek 

czy coś jeszcze? czy macie może kody/numery części VW które powinienem nabyć? Byłem w ASO i jak Pan sprawdził po VIN to mówi że w systemie nie widzi i że się nie da, ale znając już trochę ASO nie przyjmuje informacji że się nie da bo nie widać czegoś w systemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pldarek napisał:

- hak

 

Hak w dobrej cenie i niekiedy nowy można kupić na allegro, przeważnie z hakiem jest wiązka do podłączenia do modułu. Wiązka hak - moduł

 

6 godzin temu, pldarek napisał:

- wiązkę 

 

Wiązkę wewnętrzną od modułu do auta. Wiązka auto - moduł.

Jak ktoś potrzebuję taką wiązkę to mam na sprzedaż wszystkie rodzaje wiązek auto - moduł. Wiązki do haków elektrycznie zwalnianych, haków manualnych. Do wszystkich aut grupy VAG

6 godzin temu, pldarek napisał:

- boczek 

 

boczek nie jest konieczny. W istniejącym boczku można wyciąć otwór w który zamontuje się przełącznik. Oryginalnie jest po prawej stronie, ale aby nie mieć dodatkowej pracy z przeciąganiem przewodu z lewej strony gdzie jest moduł haka, można montować przycisk w lewym boczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności