Skocz do zawartości
piecu

Podaj kod PIN użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Superba 3. Od jakiegoś czasu po wejściu do samochodu w Columbusie (odpowiednik Discover Pro) zaczął mi się pojawiać taki komunikat:
IMG-3730.jpg

Jak nacisnę strzałkę do powrotu, to pojawia się taki ekran:
IMG-3731.jpg

Zaczęło się to pojawiać po aktualizacji mojego iPhone'a do iOS 13, chociaż równie dobrze może to być zbieg okoliczności (chociaż nie sądzę, bo jak wsiądę do samochodu bez telefonu, to ten ekran się nie pojawia, zakładam, że ma to coś wspólnego z bluetoothem).

Co to może być? W instrukcji kod PIN znalazłem tylko w kontekście SmartGate, którego nie mam. Próbowałem tam wpisywać różne PIN-y (6 ostatnich cyfr numeru VIN czy kod PIN karty SIM), ale po wpisaniu jakiegokolwiek kodu pojawia się tylko komunikat „Czekaj”, który nie chce zniknąć, przynajmniej w sensownym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się przez kilka dni pojawiało po aktualizacji iOS do 13. Od razu założyłem, że to PIN karty SIM i taki też wpisałem 2 czy 3 razy. Usunąłem telefon i połączyłem się z nim jeszcze raz i chyba pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba usunąć telefon z systemu i jeszcze raz sparować. Oficjalne info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, fatboyx napisał:

Usunąłem telefon i połączyłem się z nim jeszcze raz i chyba pomogło.

Dzięki, usunąłem sparowanie telefonu z BT, sparowałem ponownie i jest ok.

14 godzin temu, flankie napisał:

Trzeba usunąć telefon z systemu i jeszcze raz sparować. Oficjalne info.

A gdzie jest ta oficjalna informacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udzielana po telefonie do Hotline VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem, też mi pomogło usunięcie telefonu i dodanie na nowo. Chociaż może robiłem to z poziomu telefonu - czyli usuwałem auto z telefonu. W iOS13.1.2 był na to jakiś fix, więc możę dziś już by ten błąd nie wyskakiwał. W 13.1.3 też jest jakiś fix na połączenia bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności