Skocz do zawartości
navik

Montaz fotelika dla dziecka w systemie ISOFIX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam nadzieję że jeszcze tu ktoś zagląda ?

Mam problem z dobraniem odpowiedniego uchwytu isofix do Audi a 4 b 6 2001rok, Im więcej czytam tym bardziej mam mętlik w głowie, bardzo bym prosił o podpowiedź ewentualnie link do odpowiedniego uchwytu, serdecznie dziękuję z góry 

Marek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie pamiętam jak to szło ale podaj tu odległości otworów montażowych to powinno pomóc. Kojarzę ze oska a 4x4 miały inne rozstawy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz przeczytaj ten temat bo o rozstawach na pewno było. Chyba, że ktoś kto tu jeszcze zagląda będzie pamiętał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2022 o 11:03, Marek0987 napisał:

Witam wszystkich, mam nadzieję że jeszcze tu ktoś zagląda ?

Mam problem z dobraniem odpowiedniego uchwytu isofix do Audi a 4 b 6 2001rok, Im więcej czytam tym bardziej mam mętlik w głowie, bardzo bym prosił o podpowiedź ewentualnie link do odpowiedniego uchwytu, serdecznie dziękuję z góry 

Marek 

audi i vw to ten sam, ale musi być np od 4x4 lub od oski - maja inne rozstawy. Ale nie pamiętam wymiarów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ośka miała chyba właśnie ponad 14 a 4x4 coś kolo 11cm rozstaw. Jak swój już znasz to zapytaj tu gościa o rozstaw śrub i montuj

 

https://www.olx.pl/d/oferta/isofix-mocowanie-fotelika-uchwyt-uchwyty-komplet-sruby-audi-a4-b6-b7-CID5-IDLDuC2.html#dec4fc4a18

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie w końcu udało się znaleźć coś odpowiedniego ??‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności