Skocz do zawartości
navik

Montaz fotelika dla dziecka w systemie ISOFIX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

faktycznie jest są miejsca do zamontowania do uchwytu isofix-a zmaskowane sa kapitalnie zaklejone taśmą i zalakierowane pod kolor auta tak, że na pierwszy rzut oka nie widoczne ale po dokładniejszym obadaniu można to namierzyć. Otwory montażowe znajdują się za dolną krawędzią oparcia tylnej kanapy. Jakby kto szukał uchwytu to rozstaw śrub w 4x4 jest 14,5 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie jest są miejsca do zamontowania do uchwytu isofix-a zmaskowane sa kapitalnie zaklejone taśmą i zalakierowane pod kolor auta tak, że na pierwszy rzut oka nie widoczne ale po dokładniejszym obadaniu można to namierzyć. Otwory montażowe znajdują się za dolną krawędzią oparcia tylnej kanapy. Jakby kto szukał uchwytu to rozstaw śrub w 4x4 jest 14,5 cm.

No i znalazły się zguby. :hyhy

Rozstaw otworów w uchwycie ma dokładnie 15cm. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem i nie znalazłem u siebie tych otworów montażowych w podłodze. jest ktoś w stanie podać jakieś wymiary w którym miejscu ma się znaleźć ten uchwyt tak żebym mógł go przyspawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukałem i nie znalazłem u siebie tych otworów montażowych w podłodze. jest ktoś w stanie podać jakieś wymiary w którym miejscu ma się znaleźć ten uchwyt tak żebym mógł go przyspawać?

priv :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy isofix o oznaczeniu 4B0813545A będzie pasował do b5 fl ośki ? podobno dawcą była audi a4 b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy isofix o oznaczeniu 4B0813545A będzie pasował do b5 fl ośki ? podobno dawcą była audi a4 b5.

 

będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco dziękuję koledze Aleiz za dobrą podpowiedź, isofix zawitał na pokładzie paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gorąco dziękuję koledze Aleiz za dobrą podpowiedź, isofix zawitał na pokładzie paska.

 

żaden problem. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja niedawno kupiłem na allegro od "VW Wrocław" za 250

Szukałem kilka dni na szrotach, olx-ach, allegrach i nawet za używany chcieli po 2 stówki. A jak mieli taniej to tylko za siedzeniem pasażera... A ten już mam od roku;-)

Babka z Getem twierdzi że jest problem z dostępnością, bo Niemcy już jakiś czas temu zakończyli produkcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od Golfa V będzie pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od Golfa V będzie pasować?

:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeryłem cały temat wzdłuż i wszerz, ale nadal nie jestem pewien, czy dany uchwyt będzie pasował. Czy uchwyt Isofix o numerze 8E0 813 545 A podejdzie do passata b5? Może nawet ktoś taki zakładał u siebie :) Ryjąc w google też nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeryłem cały temat wzdłuż i wszerz, ale nadal nie jestem pewien, czy dany uchwyt będzie pasował. Czy uchwyt Isofix o numerze 8E0 813 545 A podejdzie do passata b5? Może nawet ktoś taki zakładał u siebie :) Ryjąc w google też nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi :/

 

Raczej nie, do passata B5 pasowały od audi a4 ale do 2001r. a ten jest do a4 ale nowszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, też mi się to wydawało zbyt proste. Sprzedawca reklamował uchwyt jako .in. do B5, ale zacząłem go dopytywać to wycofał się z tego stwierdzenia i zmienił opis aukcji. To nic, wyczerpałem wszystkie sensowne możliwości znalezienia pewnego używanego, trzeba się szarpnąć na nówkę z serwisu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam miłą informację dla użytkowników passatów 4motion. Otoż uchwyty pasują od a4 b6/b7 z napędem na przód. Szukałem uchwytów używanych bo na nowe szkoda mi bylo kasy. Docelowo postanowiłem kupić podobne wizualnie i przespawać ucha na śruby. Ku mojemu rozczarowaniu wszystko wystarczyło przykrecić. Nie wiem co za id...a wprowadził zamęt na forum, że po pierwsze nie pasują i że lewy ma inny rozstaw srub jak prawy. Wszystko pasuje. Mam tylko wrażenie że śruby od audi są krutsze bo w drugim pasku ośce tez mam zamontowane i chyba były dłuższe. Kpl l+p zamontowany za 130zeta ze wszystkim. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też założyłem od Audi do 4motion.

 

Numer 8E0813546B pasuje na prawą stronę Passata 4 motion. Podejrzewam, że numer 8E0813546A pasuje na stronę lewą.

 

Za 200zł idzie dorwać komplet na 2 strony.

 

Od A4 B6 ośki pasuje, bo w A4 B6 do ośki możesz założyć napęd 4x4, bo buda jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też założyłem od Audi do 4motion.

 

Numer 8E0813546B pasuje na prawą stronę Passata 4 motion. Podejrzewam, że numer 8E0813546A pasuje na stronę lewą.

 

Za 200zł idzie dorwać komplet na 2 strony.

 

Od A4 B6 ośki pasuje, bo w A4 B6 do ośki możesz założyć napęd 4x4, bo buda jest taka sama.

 

szkoda tylko że nikt to tym wcześniej nie napisał...

forum jest do szukania inf. ale też do dzielenia się nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem to też nie wiedziałem. Kupiłem do forumowicza i się zdziwiłem, że to od Audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od audi A6 C5 będzie pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jestem nowa na forum ..

Mam pytanie dotyczace isofix czy dalo by sie dokupic takie cacko do passata b5 sedan 1.9 tdi syncro 98 r .. bo czeka mnie zmiana fotelika na 9-18 i chcilabym zapewnic memu synkowi jak najbezpieczniejsze podrozowanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności