Jump to content
Qubape

Tarcze tył po 30 tys !!!

Recommended Posts

Prowadzę prywatny warsztat i mam styczność z różnymi markami i rocznikami i stwierdzam, że

tarcze ostatnio montowane na pierwszy montaż przez VAG są dużo bardziej podatne na korozję (na pewno wynika to z użytych materiałów czytaj oszczędności).

Wystarczy że auto postoi kilka dni na dworze nie ruszane i całe tarcze są rude, wyglądają jakby auto stało kilka tygodni.

W połączeniu z "twardymi" klockami jakie też są montowane na pierwszy montaż niestety tak wyglądają tarcze jak u kolegi zwłaszcza jak ktoś delikatnie obchodzi się z pedałem hamulca bądź dużo jeździ po mieście.

Dodał bym jeszcze często myje auto i po myciu nie przejedzie kilku km i zostawia samochód na kilka godzin, a nie daj boże na noc . To już tragedia rano jest brązowo. Kilka razy taka akcja plus mało jazdy i tarcze do przetaczania się nadają. Bo naprawdę długo trzeba jeździć i ostro hamować, aby były błyszczące znowu.

Tutaj te klocki jak dla mnie wyglądają na zbyt małe. Widać jakby nie zbierały tarczy do górnego rantu ;) Zaraz w tarczach będzie rów melioracyjny

tak było w aso założone , nawet aso w Niemczech. Na zachodzie widzę również oszczędności :/ 

We wtorek zakładam już nowy komplet ATE. Mam nadzieje, że wytrzyma na dłużej niż 30k :)

5 godzin temu, Qubape napisał:

tak było w aso założone , nawet aso w Niemczech. Na zachodzie widzę również oszczędności :/ 

We wtorek zakładam już nowy komplet ATE. Mam nadzieje, że wytrzyma na dłużej niż 30k :)

Dziwna sprawa. Chociaż po tym jak wyjąłem u siebie tarcze sprzęgłową sygnowaną logiem vw/audi i numerem seryjnym, mniejszej średnicy niż fabrycznie być powinna to założenie mniejszych klocków wcale by mnie nie zdziwiło.