Skocz do zawartości
Qubape

Tarcze tył po 30 tys !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzę prywatny warsztat i mam styczność z różnymi markami i rocznikami i stwierdzam, że

tarcze ostatnio montowane na pierwszy montaż przez VAG są dużo bardziej podatne na korozję (na pewno wynika to z użytych materiałów czytaj oszczędności).

Wystarczy że auto postoi kilka dni na dworze nie ruszane i całe tarcze są rude, wyglądają jakby auto stało kilka tygodni.

W połączeniu z "twardymi" klockami jakie też są montowane na pierwszy montaż niestety tak wyglądają tarcze jak u kolegi zwłaszcza jak ktoś delikatnie obchodzi się z pedałem hamulca bądź dużo jeździ po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodał bym jeszcze często myje auto i po myciu nie przejedzie kilku km i zostawia samochód na kilka godzin, a nie daj boże na noc . To już tragedia rano jest brązowo. Kilka razy taka akcja plus mało jazdy i tarcze do przetaczania się nadają. Bo naprawdę długo trzeba jeździć i ostro hamować, aby były błyszczące znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj te klocki jak dla mnie wyglądają na zbyt małe. Widać jakby nie zbierały tarczy do górnego rantu ;) Zaraz w tarczach będzie rów melioracyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak było w aso założone , nawet aso w Niemczech. Na zachodzie widzę również oszczędności :/ 
 

 

We wtorek zakładam już nowy komplet ATE. Mam nadzieje, że wytrzyma na dłużej niż 30k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem trw,po 6 miesiacach nadal jak nowe.placilem chyba 360 z klockami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ATE z tyłu i po 40 tyś jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności