Skocz do zawartości
passatb5marck

Dziwny błotnik B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Kupiłem błotnik. Podczas montażu zauważyłem że 3 wycięcia. Czy przez te wycięcia nie będzie przedostawać się woda? Czy można te wycięcia jakoś zaślepić czy błotnik po prostu ktoś uszkodził i kupiłem złom?

Czy te paski to normalna sprawa w takim błotniku? A może są jakieś zaślepki aby go uratować? Bardzo proszę o pomoc.

 

Dziękuje :)

71109672_2408870505893775_8361054122643816448_n.jpg

71337772_1151360848384903_490431651126444032_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna historyjka :D  Tak tak, kupowałeś błotnik i dopiero na sam koniec, podczas montażu zauważyłeś te bajery, taaaaaa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stream myślałem ze tak ma każdy. Dopiero później zdałem sobie sprawę ze to wycięcia nie sa oryginalne. Pytanie czy to do śmieci czy można to uratować hmm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to fabryczna część, albo od jakiegoś oficjalnego tunera to będzie miała numer. Zacznij od sprawdzenia czy na zderzaku od środka są jakiekolwiek oznaczenia i sygnatury producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Jak można nie zauważyć takiej różnicy... chyba, że miałeś schrupany błotnik od przodu aż do połowy nadkola :)

To wyglada na samoróbkę - coś a'la W124 300TD style ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.10.2019 o 08:19, radekrp90 napisał:

coś a'la W124 300TD 

Nie tylko w kombi były takie błotniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, The_Saint napisał:

Nie tylko w kombi były takie błotniki ;)

I nie tylko Diesle. Skrzela były w Baleronach po drugim lifcie. Tutaj przetłoczki wyglądają jakby nie był to wyrób homemade w stylu flex i szpachla. Zastanawiam się gdzie autor się uchował przez naście lat że nie widział żadnego paska i myślał że wszystkie tak maja :D

Edytowane przez HansikVR5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności