Skocz do zawartości
GrześMiruś

Chamstwo i brak wiedzy na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Ogólnie krótko ujmując sprawę, co zadam tu jakieś pytanie, oczywiście po wcześniejszym dokładnym sprawdzeniu czy nie ma już odpowiedzi na mój problem w innych wątkach, nie dostaję żadnej konkretnej odpowiedzi. Jedynie zostaje odniesiony do innych tematów, które zresztą już znam i nie wnoszą nic w mojej sprawie, a, wręcz nawet nie poruszają do końca tego samego zagadnienia na które ja chce zdobyć informacje. Ewentualnie bezpośrednio dostaje te same rozwiązania co w innych wątkach, z pretensjami że to już bylo, ale jak mówiłem, może w czyimś mniemaniu tak jest, ja nie widzę związku ze swoją sprawą. Ostanio jeszcze mój temat został przeniesiony do śmietnika, chociaż w ogóle oprócz tego że są wibracje, nie łączył się z żadnym innym. To jest bezczelne Generalizowanie, i uważam że forum nie powinno tak działać. Powinno być miejscem gdzie każdy uzyska pomoc i odpowiedź na swoje pytanie, a, nie ze zostanie zbrugany i odniesiony do innych tematów które w ogóle nie są pomocne. Bardzo mi się to nie podoba, i nie jest to miejsce w którym można uzyskać pomoc. 

Edytowane przez GrześMiruś
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Gdyni chłopak a tak się maże (marze?) ?

To forum jest już kilkanaście lat i zapewniam cię że wszystkie bolączki passatów są opisane i przetrawione na różne sposoby. Pozostaje kwestia wyszukania co sprawia czasem problem, no i dopisania się do istniejącego problemu jeżeli faktycznie nie ma rozwiązania czy też są wątpliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę jeden temat gdzie zostałeś "olany" ale powód jest jeden - temat o szarpaniu już jest i nie ma powodów aby go powielać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ GrześMiruś też tak kiedyś myślałem.

Na forum dużo zależy od moda, trzeba zwyczajnie się podporządkować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2020 o 23:44, Grimson napisał:

trzeba zwyczajnie się podporządkować ?

Albo przed rejestracją przeczytać regulamin i po kłopocie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności