Skocz do zawartości
Przemeksm2402

Chrobotanie po pierwszym odpaleniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów. Trochę nie było czasu, ale dziś udało się wymienić zawór i obudowę. Poszło bardzo sprawnie. 
 

niestety nie obyło się bez problemów. Okazało się że nie wziąłem pod uwagę zakupu nowej uszczelki pod dekielek nastawnika. 
numer części 03l145215j

no i pomimo odpowiedniego poskręcania wszystkiego mam mały wyciek oleju spod dekla. 
 

uszczelka będzie pewnie dopiero na czwartek.  Bo w serwisie u mnie w mieście brak. 
 

 

A296B10E-7635-42D5-BB01-9A7E5BF6A5EC.jpeg

66D54FF0-1E36-4690-AA47-BDB901FE45BC.jpeg

20E475AD-8244-4AA9-9574-76BB3D86A9F6.jpeg

09FE1A0A-3128-4293-92C9-B6D1F4574427.jpeg

D286480B-2B5A-4700-AEC5-7CF236250E77.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Stona_2006. Dzięki za odpowiedz, i co pomogło po tej wymianie, nie chrobota?. I jaki kosz był tych części odp proszę pozdrawiam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu , mam ten sam problem jak odpalam z rana , to grzechotanie . Silnik 2.0 150km 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaworek 370 zł

obudowa ( od A6 C6 ) 50 zł allegro.

robota. 

 

Czy się poprawiło ? czy naprawa była skuteczna odpowiem za jakiś czas .  Bo w moim przypadku chrobotanie występowało bardzo rzadko ( 1/ miesiąc) losowo. 

 

1 godzinę temu, loki7777 napisał:

I glupie pytanie, czy blokowales rozrzad?

Tak rozrząd blokowałem wiertłem 6mm  :) 

pasuje idealnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego. Stona_2006, jak byś jeszcze mógł to prześlij mi kody części?, u mnie narazie ustąpiło chrobotanie, jest podobnie jak u ciebie. Raz na jakiś czas pizdrawiam i dzieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W tym wątku są wszystkie potrzebne informacje, łącznie z numerami części.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe te ceny mają

Kawałek gumy za 80zł to chyba z drugiej strony będzie złocona ? bo z tej nie widać....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej drodzy koledzy. Nie mogę się uporać z tym trzeszczenie plastików na zimnym silniku. Wszędzie już ostrzałem i dalej występuje. Jak ktoś wie co gdzie i jak to proszę serdecznie o pomoc. I jeszcze jedno wielkie dzięki dla klubowicza Stona_2006 za pomoc. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności