Skocz do zawartości
Deefar

Problem z odczytem płyt CD z piosenkami

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, mam problem z odczytem płyt w Passacie B6 po włożeniu płytu mam komunikat ,,zła dvd,, w innych samochodach mi działa. Natomiast dziwi mnie to ,że płyta z nawigacji działa poprawnie nie posiadam zmieniarki ma ktoś może jakiś pomysł ?? Radio MFD2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwości są trzy. Albo wsadziłeś jakąś wyjątkową wujową muzykę, albo radio nie obsługuje takich płyt DVD (nie nagrałeś na dvr-r, albo double layer?), albo wreszcie pliki mają zły format. Kontrolnie zacznij jednak od przeczyszczenia lasera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz będę próbował :D

 

Tylko, że ja nagrywałem płyty na CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim formacie są pliki muzyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim formacie powinienem nagrywać próbowałem na 6 sposobów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w formacie CD-Audio, tak jak płyty z muzyką, które kupuje się w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne płyty normalnie odtwarza wygrzebałem jakaś stara płytę ich troje i działa. Jakieś pomysły ?  /Płyta cd-r nagrana Windows media player/cdburnerxp format audio cd. Płyta z nawigacją normalnie działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem to radio nie odtwarza mp3? Wtedy można nagrać normalnie ten format. Możesz też sprawdzić w innym odtwarzaczu czy złapie ta płytę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro czyta oryginalne płyty to znaczy, że problem leży w złym nagraniu płyty, lub złym formacie plików muzycznych. mfd nie czyta mp3, wma i tym podobnych. Pozostaje korzystać z oryginałów (lub ich kopii) albo zaopatrzyć się w emulator mp3 lub adapter aux, ale to już inna bajka. 

http://www.opelastrag.seonetshop.pl/passat-b6-radio-mfd2-rns-dvd-podlaczenie-adaptera-kabelka-aux

Temat klozet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności