Skocz do zawartości
Saszka

[B5] Świecą się kontrolki: ABS, ESP i miga kontrolka hamulca postojowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w mojej b5 świeci się na stałe ABS i ESP, a do tego migająca kontrolka hamulca postojowego. Stało się to po wymianie taśmy kierownicy, taśma nie jest zerwana oraz jest prawidłowo ustawiona. Przycisk ESP na desce rozdzielczej nie reaguje jak go wsiskam, choć przed wymiana taśmy wszystko było ok. Po podłączeniu komputera żadnych błędów niema. Czujniki wszystkie są sprawne, płyn hamulcowy też jest. 

Jakieś rady? Czy może trzeba zrobić jakaś adaptację dla tej taśmy kierownicy? Miał już ktoś taki problem? Jak sobie z nim poradził?

 

Dodam jeszcze że po wymianie klocków hamulcowych migająca kontrolka od hamulca postojowego zgasła, ale po ruszeniu samochodem znowu zaczęła migać.

Edytowane przez Saszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo odpaliłem na pych bo niestety nie miałem wyboru i po pali się ABS/ESP a po przyśpieszeniu do pewnej prędkości zaczyna migać kontrolka hamulca postojowego i daje trzy sygnały dźwiękowe. Podpinam się do pytania. OBDII podłączone był jakiś błąd usunięty i niestety nadal to samo i to samo po rozłączeniu AKU.

 

Dodam tylko ,że zarówno ABS jak i ESP działa. 

Edytowane przez BrCPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności