Skocz do zawartości
sadam1988

3 foteliki z tyłu w passacie B8

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy komuś udało się wcisnąć 3 foteliki z tylu w passacie B8? Ja potrzebuje 2x 9-18kg + jedno nosidełko dla niemowlaka (Ewentualnie jak jedno dziecko podrośnie za jakis czas to może wsiąść do takiego Na pasy >15kg)

Jeżeli ktoś odniósł sukces na tym polu, niech podzieli się modelami. Sam próbowałem z kilkoma fotelikami i pomimo że jest dużo miejsca z tylu, to profil kanapy znacznie utrudnia sytuację. 

Edytowane przez sadam1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tak małych dzieci, ale na forum niemieckim gość pisze, że ma na środku podkładkę i dopiero fotelik na to i 2 po bokach. Jest ciasno ale da się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o adapterach do isofixa bodajże które przesuwają foteliki skrajne na boki, przez co środkowe miejsce się powiększa. Jak znajdę dam znać, bo sam mogę potrzebować. 

 

https://www.rodzinkowo.com.pl/107-rivemove-1-szt-adapter-do-fotelikow-isofix?cid= 

 

cos w ten desen 

Edytowane przez Ramib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,  coś takiego by się przydało, bo isofixy w passacie są dość wąsko ustawione że względu na profil kanapy, i ciezko cokolwiek wcisnąć na srodku

 

Dzisiaj udało mi się dopasować 3 foteliki ale wszystkie na pasach. 1 BeSafe izi plus rwf, maxi cosi tobi, i nosidelko besafe tez na pasach.

 

Z tymi adapterami udalo by sie pewnie przynajmniej jeden zrobic na isofix, jak spróbuje, dam znać. 

 

Edit: czytam że te adaptery nadają się do fotelików przodem do kierunku jazdy. Foteliki gdzie dziecko jeździ tyłem muszą być docisniete do oparcia kanapy, a tu tracimy ta możliwość. 

Edytowane przez sadam1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki wiek dzieci, każdy musi dopasować do siebie, no ale u mnie już 3 latek jeździ przodem do kierunku jazdy. Więc nie ma problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności