Skocz do zawartości
llor15

AVF 1,9TDI 130, analiza logów- problem z turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Auto w zakresie powyżej 3 tys obrotów wyłącza turbo- kompletny brak mocy, po wyłączeniu silnika i ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy. Wymiana wężyków podciśnienia częściowo pomogła. Przed zmianą po przekroczeniu 120km\h następowało przejście w tryb awaryjny, a teraz po prędkości 160km/h lub wyżej wymienionych obrotach. Podmieniłem też czujnik n75 i nic to nie zmieniło. Dodatkowo  pojawia się u mnie błąd 17965 charge pressure control positive deviation. Kolejnym problem, nie wiem czy związanym z turbo, jest sporadyczny ciężki rozruch rozgrzanego silnika. Rozrusznik zakręci raz i tak jakby nie ma siły dalej pociągnąć. Na zimnym silniku pali od strzała. Wymieniony został też zawór EGR i nowa pompa vacum. Proszę o analizę moich logów ?

Grupa 3

https://log.malonetuning.com/chart/266024#H8KLCAAifW9dAgNNwovDkQrCgzAMAMO%2FJcOPDcOow7BvSh%2FDqgw1w5A1wpLDhsOhw7bDtcOaCmPCj3fDh3kPT3nDjVwIwpPDisK%2BVXBDcE1mUcO%2Bw5LChQ4SFcOSaAR3KW9SQxM8MB7DnMKOw7vCicOLwoLCn8KfAsOlwrRaXyrDmV%2FDsMKPw6Bgw6whw64mdcOLbMONwo9TCCfCtzzDpifCjwAAAA%3D%3D

Grupa 11

https://log.malonetuning.com/chart/266023#H8KLCAAidm9dAgNNwovDkQrCgzAMAMO%2FJcOPDcOow7BvSh%2FDqgw1w5A1wpLDhsOhw7bDtcOaCmPCj3fDh3kPT3nDjVwIwpPDisK%2BVXBDcE1mUcO%2Bw5LChQ4SFcOSaAR3KW9SQxM8MB7DnMKOw7vCicOLwoLCn8KfAsOlwrRaXyrDmV%2FDsMKPw6Bgw6whw64mdcOLbMONwo9TCCfCtzzDpifCjwAAAA%3D%3D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności