Skocz do zawartości
GRENEK9

Uszczelka dolna drzwi - montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój passat nie posiada dolnych uszczelek drzwi. Postanowiłem go doposażyć w takowe i kupiłem komplet.

Pasują idealnie w jednej pozycji. Nie jestem jednak pewien czy nie będą one blokować odpływu wody.

W związku z powyższym czy mógłbym prosić kogoś kto ma je oryginalnie zamontowane aby zrobił zdjęcie ze zbliżenia. W necie ciężko znaleźć aby uszczelka była na zbliżeniu, a większość drzwi jest bez tej uszczelki. Być może ktoś je montował i podpowie czy nie ograniczają przepływu - być może ja je źle wpasowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GRENEK9 napisał:

Witam. Mój passat nie posiada dolnych uszczelek drzwi. Postanowiłem go doposażyć w takowe i kupiłem komplet.

Pasują idealnie w jednej pozycji. Nie jestem jednak pewien czy nie będą one blokować odpływu wody.

W związku z powyższym czy mógłbym prosić kogoś kto ma je oryginalnie zamontowane aby zrobił zdjęcie ze zbliżenia. W necie ciężko znaleźć aby uszczelka była na zbliżeniu, a większość drzwi jest bez tej uszczelki. Być może ktoś je montował i podpowie czy nie ograniczają przepływu - być może ja je źle wpasowuje.

U mnie to tak wygląda - oryginał.

IMG_20190829_202858.jpg

IMG_20190829_203002.jpg

IMG_20190829_203008.jpg

IMG_20190829_203014.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Tak też myślałem. Tym niemniej wydaje mi się iż takie rozwiązanie utrudnia trochę odpływ wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności