Skocz do zawartości
szu

[Temat Zbiorczy] Akcje serwisowe

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, olooS napisał:

Witam, otrzymałem informację dotyczącą akcji serwisowej o nazwie 91U9 uwzględniającą aktualizację sytemu inforozrywki, czy ktoś z Was już poddał się temu zabiegowi?

Zastanawiam się jak obszerna będzie to aktualizacja i obawiam się czy nasze ustawienia modułu komfortu mogą wrócić do ustawień fabrycznych.

po update bedziesz miał rozrywkowe fotele ;)

a tak na serio ...co ma  Infotainment  do modułu komfortu.... ...którego nawet nie masz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po i nie widzę różnicy ? sam pracownik w serwisie zapytany co konkretnie wnosi ta aktualizacja nie był wstanie odpowiedzieć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam te aktualizacja to tylko wlepka w bagażniku co do reszty to nić ta aktualizacja nie zmienia.

A co do pracowników VW  ich wiedzy to oni nie widzą co robią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to fakt kiedyś pytałem o interwał zmiany rozrządu to mieli niezła zagwozdke ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak, kiedyś w ASO w Świdnicy zapytałem miłego pana o to samo (chodziło o Golfa VI 1.6 MPI). Pan odpowiedział pytaniem: a to Pan nie ma łańcucha w tym silniku?

Z tej i innych przyczyn to była moja ostatnia wizyta u nich.

W przypadku Passata ostatnio we Wrocławiu zadałem to samo pytanie. Pan szybko wbił kod silnika w kompa i pokazał mi pełną specyfikację - łańcuch bezobsługowy (haha, zobaczymy).

Generalnie zależy na kogo trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema 

u mnie ostatnio przy likwidacji szkody to wgrali. Różnica jest teraz taka że znaki drogowe pokazuje praktycznie bezbłędnie. Wcześniej działało to po japońsku czyli tak "jako tako". Raczej nie jest to jakiś zbieg okoliczności ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przeglądzie miesiąc temu wgrali mi poprawkę. Określili ją jako krytyczną ale nie zauważyłem zmian.
Za to ta wcześniejsza poprawka, wydana rok temu, dużo wniosła. Przed nią system zawieszał się dosyć często. Teraz jest ok, może jedna-dwie zwiechy przez cały rok.
W zeszłym roku aktualizacja zajęła ponad trzy godziny, w tym roku może z godzinę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2019 o 16:09, olooS napisał:

Witam, otrzymałem informację dotyczącą akcji serwisowej o nazwie 91U9 uwzględniającą aktualizację sytemu inforozrywki, czy ktoś z Was już poddał się temu zabiegowi?

Zastanawiam się jak obszerna będzie to aktualizacja i obawiam się czy nasze ustawienia modułu komfortu mogą wrócić do ustawień fabrycznych.

Dzisiaj umówiłem się na przegląd i zostałem poinformowany o takiej akcji. Ostatnio dość często zawiesza mi się Android Auto, więc może ta akcja usunie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się, czy ta aktualizacja rozwiązuje problem nieczytania znaków na terenie Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg akcji powinna być zmieniona wersja oprogramowania MIB - ktoś ma pojęcie na jaką - przed akcją i po akcji wersja się nie zmieniła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2019 o 12:08, KUBAG napisał:

Dzisiaj umówiłem się na przegląd i zostałem poinformowany o takiej akcji. Ostatnio dość często zawiesza mi się Android Auto, więc może ta akcja usunie problem.

Aktualizacja tego oprogramowania prawie rozwiązała problem zawieszania się Android Auto. Teraz zawiesza się bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniła do mnie miła pani z sewrisu VW i oznajmiła, że jest akcja serwisowa na aktualizacje oprogramowania czujników z przodu auta.

Niestety nic więcej nie potrafiła powiedziec o jakie czujniki chodzi. Ktoś coś wie na ten temat ?  Oznajmiła iz potrwa to ok 4 godzin. Długo jak na aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny kłopot. Odstawiłem samochód do serwisu na usunięcie wgniotek po gradobiciu i w zleceniu na przyjęciu mam wpisaną akcję fabryczną 23AV  03. Niestety nikt nie wie o co chodzi. Może ktoś miał taki przypadek i napisze o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

w moim pasacie po porannym uruchomieniu silnika kiedy to zwykle auto ma wyższe obroty, zauważyłem, że po prze gazowaniu wystepuje specyficzny odgłos jakby luźnej części gdzieś przy silniku.

Pojechałem z tym do Lellek Gliwice, stwierdzili, że jest świeża niepisana akcja dot podkładek przy ciegnie turbiny, cięgno turbiny wydaje odgłosy dlatego wymagane są podkładki , które niwelują luz i nic nie drga.

Zamówili części i czekam na informacje.

 

Zachęcam użytkowników 1.5TSI do sprawdzenia tego w swoich samochodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @toomasz, przy przeglądzie ogarnąłem ten sam temat podkładek pod cięgnem, teraz tak jak powinno być... przynajmniej w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności