Skocz do zawartości
dano1977

Passat 2.0 tfsi nie chce odpalić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem nowy proszę o wybaczenie jeśli coś źle zrobiłem.

Mam problem z moim Passatem b6 cc 2008 2.0 TFSI oznaczenie silnika CAWB 107000 tyś nigdy nie miałem z nim problemu do dziś. Autem wybrałem się do Chorwację dojechałem postawiłem i stał tak sobie 10 dni , gdy przyszła pora powrotu samochód odpalił i ujechał morze z 1km i stanął nie pierw na chwile odpalał i gasł a potem tylko kręcił .Więc auto wróciło na lawecie.

Po podpięciu VCDS wyskoczył błąd        01259 Przekaźnik pompy paliwa (J17) 009 Przerwa/zwarcie do masy.   Zacząłem szukać gdzie może być ten przekaźnik ale po drodze natknąłem się na spalony moduł ( sterownik) pompy paliwa który jest pod siedzeniem, był wytopiony i śmierdział strasznie spalenizną . Więc sądziłem że to było przyczyną nie palenia auta , zamówiłem na allegro ten sam o tych samych numerach , wymieniłem go ale to nic nie dało błąd pozostał.

A więc moje pytanie gdzie znajduje się przekaźnik J17 bo nigdzie nie mogę znaleźć opisów przekaźników. I czy ktoś miał może taki przypadek? Czy ten sterownik spalony narobił kłopotu? Proszę o pomoc. 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 TSI

J17 znajduje się po lewej stronie kiery na dole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ten o oznaczeniu 53 który znajduje się powyżej modułu bordnetz 

53.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dano1977 to nie ta skrzynka z przekaźnikami

szukaj pod tablicą przyrządów po lewej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ta skrzynka jest właśnie po lewej stronie kierownicy nad nią jest sterownik systemu parkowania. 

Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć tego j17 ?

sprawdziłem na pompie paliwa w baku zasilania nie ma na grubym przewodzie czerwono-zielonym , masa na brązowym jest.

Proszę o pomoc :mur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności