Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mój Passat został bardzo zniszony praktycznie nie nadaje sie do jazdy. Prosze was o pomoc ile mogę dostać za szkode całkowitą. Licze na normalne wypowiedzi, wiem że sa różne warianty obliczania ale ocencie ile mogę liczyć. Wierze w was. 

IMG_20190819_110854.jpg

IMG_20190819_110847.jpg

IMG_20190819_110840.jpg

IMG_20190819_110828.jpg

IMG_20190819_110822.jpg

IMG_20190819_110813.jpg

IMG_20190819_110758.jpg

IMG_20190819_110746.jpg

IMG_20190819_110740.jpg

IMG_20190819_110734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piękny. Musisz poczekać na info od ubezpieczyciela, każdy wylicza jak sam chce ;) jak doszło do wypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracalem znad morza w niedziele. No i jak to gosciu mi w dupe trzepnal to auto zaczęło okrecac sie na szczęście były barierki.  Chcial mnie wyprzedzic jak to twierdzi  nie widzial mnie. Malo nie jechal a ogolnie to jakis odwazny 20 lat na karku 1rok prawko i juz 20 pkt na koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Julas2210 napisał:

Chcial mnie wyprzedzic

Aha no ok ale...

 

8 minut temu, Julas2210 napisał:

Jak to twierdzi  nie widzial mnie.

:haha: to kogo chciał wyprzedzać jak Cię nie widział? Jak bym usłyszał takie tłumaczenie to bym kazał milicji zrobić mu testy na narkotyki xD najważniejsze że wszyscy cali? Dziś tak to jest z młodzieżą że tata kupi albo pożyczy auto chociaż z ledwością nauczył się parkować tyłem i myśli że jest krUlem życia i dróg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie rozumiem tego tlumaczenia moze byłem jak ufo i spadlem nagle przed nim. Na szczęście wszyscy cali a nie jechalem sam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też miałem taką sytuacje że wyskakuje zza zakrętu gość laguną, podwójna ciągła za chwile kolejny zakręt i widze że bierze sie za wyprzedzanie. Mówie jedź sobie jak ci się spieszy i w sumie olałbym to gdyby mi się nie przykleił do zderzaka tak że w lusterku widziałem tylko jego szybe. Gdybym nie miał pasażerki to bym mu zahamował, a w sumie wystarczyło żebym lekko puknął hamulec i miałbym go w bagażniku. Zagotowałem się i jak już zaczał mnie wyprzedzać to chociaż nie powinienem tego robić wrzuciłem piątke i wdusiłem gaz w podłoge ;) zdąrzył mnie minąć tylko przednim kołem zanim się z nim zrównałem i nie puściłbym go gdyby nie to że pasażerka się już zestresowała, z naprzeciwka nadjechały samochody a z tyłu nie miałby gdzie się za mnie schować bo jechał następny. Gość widziałem że był dobrze zesrany. Napędziłem troche stracha pasażerce ale mam nadzieje że pajac z laguny na reszte swojej trasy miał nauczke ;)

  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jak mam fakture za holowanie to przeslac ja mailem razem z dokumentami czy dac rzeczoznawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wszyscy cali :) ja ci powiem, że za Polo 6N 1997 rok szkoda całkowita dostałem 2650zł a wtedy te Polo chodziły tak po 2500-3500zł więc myśle, że z 6-8 tysi powinieneś dostać ale ciężko powiedzieć. Post widze z Sierpnia to pewnie już dostałeś daj znać ile dla informacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pestek92 napisał:

Dobrze, że wszyscy cali :) ja ci powiem, że za Polo 6N 1997 rok szkoda całkowita dostałem 2650zł a wtedy te Polo chodziły tak po 2500-3500zł więc myśle, że z 6-8 tysi powinieneś dostać ale ciężko powiedzieć. Post widze z Sierpnia to pewnie już dostałeś daj znać ile dla informacji :)

Pestek, kolega był ostatni raz aktywny dzień po napisaniu posta. Myślisz że da znac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha nie wiem może na email dostanie info, że ktoś napisał w temacie i sie odezwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Pestek92 napisał:

haha nie wiem może na email dostanie info, że ktoś napisał w temacie i sie odezwie :D

Wątpie :) Niektórzy wpadają na forum tylko jak mają problem z autem. Czasem zdarzy się że wrócą kolejny raz, jednak kolejny tylko po to żeby o coś zapytać. Nie mają tematu swojego auta, nie udzielają się w innych a bywa i tak że nawet po uzyskaniu porady nie wysilą się nspisać co było przyczyną problemu.  Takich użytkowników na większości for jest 80%. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności