Skocz do zawartości
towerback

Pakiet R-Line Exterieur - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy warto dopłacić ok 6500 zł za pakiet stylistyczny R-Line Exterieur? Rozumiem że obejmuje tylko on tylko zewnętrzną część samochodu.

Jest duża różnica pomiędzy standardem a tym pakietem?

Dziękuję.

Edytowane przez towerback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak naprawdę rzecz gustu. Ja miałem trzy B8 i każdy był z pakietem R-line. Moim zdaniem wygląda lepiej od zwykłego i trochę się wyróżnia na plus. VW specjalnie w artykułach prasowych  czy reklamach  z reguły pokazuje swoje modele z pakietem R-line, bo po to go oferuje, aby uatrakcyjnić wygląd prezentowanych aut.

Pomimo iż jestem pracownikiem VW, to żaden model bez pakietu R-line moim zdaniem nie przyciąga wzroku (jak niektóre auta konkurencji). Tak naprawdę to właśnie R-line, jak dla mnie, ratuje sytuację jeżeli chodzi o konserwatywną stylistykę VW ?.

Wszystkie trzy Passaty sprzedałem w dwa tygodnie, bo na zdjęciach w ogłoszeniach prezentowały się atrakcyjnej od innych ofert.

Lepiej dołożyć jeszcze do tych 6,5 tys. dodatkowo 2 tys. i wziąć cały pakiet R-line (zew. i wew., bo wtedy są jeszcze do tego lepsze koła). Ja dobierałem co prawda do tego jeszcze felgi 19 cali Verona za 2 tys. i wtedy wyglądał już super, no ale to było przed litem...?

Niestety teraz w B8 po lifcie oferta dodatków wygląda już trochę inaczej, więc przerzuciłem się na Arteona. Passat mocno podrożał (pomimo rabatu 9 tys.), a na Arteona dają 20 tys. rabatu. Tak więc w R-linie bardziej opłaca się wziąć nowego Arteona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności