Skocz do zawartości
przemoo8

Separator fakra X2

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, pomóżcie mi z tym separatorem bo wszystko fajnie ale ja nie mam niebieskiego kabla z radia? Auto niestety z Ameryki i tu wszystko inne, zobaczcie zdjęcie i podpowiedzcie do którego kabla mam podpiąć ten niebieski od separatora.

IMG_20190806_195222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że radio jakieś aftermarketowe?

Poszukaj w nim który pin odpowiada za el. antenę lub wzbudzenie wzmaka i tam to podepnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, radio oryginalne, wszystko oryginalne, auto od dziadka, jeden właściciel i nic nie ruszane i nie kombinowane.

11 godzin temu, przemoo8 napisał:

Siemka, pomóżcie mi z tym separatorem bo wszystko fajnie ale ja nie mam niebieskiego kabla z radia? Auto niestety z Ameryki i tu wszystko inne, zobaczcie zdjęcie i podpowiedzcie do którego kabla mam podpiąć ten niebieski od separatora.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sorry, ale nie podłączysz tego, bo nie ma gdzie... Radio ma tylko jedno wyjście +12V po uruchomieniu. To jest wyjście wzbudzające zmieniarkę, ale pozostaje ono "martwe" dopóki nie dołożysz/zakodujesz zmieniarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli ten o którym piszesz to pewnie kolor czerwony? A pod żółty ciągle zasilający? Bo te dwa mają 12v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2019 o 14:52, przemoo8 napisał:

Aha, czyli ten o którym piszesz to pewnie kolor czerwony? A pod żółty ciągle zasilający? Bo te dwa mają 12v.

Powiem Ci tak: masz tam jakąś sieczkę w tych kablach. Kolory zupełnie nie jak VW. Bardziej przypominają przejściówki "iso" z Norauto. B6 miało fabrycznie w kostce dwa czerwone kable (stały +12), czarny (gnd), i dwa cienkie pomarańczowe (CAN). U Ciebie tego nie ma i jest zonk.

Daj fotkę samego radia i wtyczki tej, co wchodzi do radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności