Skocz do zawartości
F_Underwood

THULE/YAKIMA/TAURUS... a może inny zestaw (bagażnik na rowery do B8 Varaint)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,

wiem, że temat był kilkukrotnie poruszany i starałem się przeczytać wszystkie wątki ale niestety nadal nie umiem znaleźć odpowiedzi na pytanie jaki zestaw wybrać do mojego samochodu (Passat B8 Variant). 

Zaczynając od początku, poszukuję najbardziej rozsądnego rozwiązania do przewożenia dwóch rowerów na dachu Passata B8 Variant. Po przeszukaniu netu myślałem nad dwoma producentami THULE oraz YAKIMA. Wcześniej myślałem jeszcze o zestawach TAURUS'a ale po wizycie w jednym z salonów rowerowych bardzo zachwalano rozwiązania jedynie THULE lub rozwiązanie akcesoryjne z VW, dlatego teraz już zupełnie nie wiem, które rozwiązanie wybrać.

 

BELKI

W przypadku THULE jeśli chodzi o belki to Czarne WingBar EVO lub Czarne WingBar Edge <-- tutaj pytanie, czy warto dopłacać do wersji Edge, z tego co się dowiedziałem różnica jest tylko w wyglądzie.

W przypadku YAKIMA jeśli chodzi o belki w grę wchodzą dwa rozwiązania Yakima FlushBar S24YB lub Yakima ThruBar S16YB 

 

 

MOCOWANIE ROWERÓW

Thule ProRide 591 (Kod produktu: TH/591)*

Thule ProRide czarny aluminiowy uchwyt rowerowy (Kod produktu: TH/598002)*

Yakima Frontloader (Kod produktu: YA/8002104)*

* - kody produktów ze strony TAURUS

 

Jeśli ktoś z Was mógłby mi pomóc w wyborze, będe bardzo wdzięczny ;-)

 

Serdecznie pozdrawiam,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo org  z ASO ,  albo  Thule ..   , no nie pomoglo , ale tez szukam i sie zastanawiam nad tymi , ale czuje ze bardziej beda Thule . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalne belki plus thule uchwyty mogę podesłać zdjęcia wieczorem jak założę. Mega prosty i szybki montaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aguri acuda ii (w srebnym kolorze). Bagażnik przystępny cenowo, rower na nim stabilny (nawet przy wyższych prędkościach) i co ważne...aluminiowy. Polecam!

 

https://aguri.pl/produkty/acuda-ii/

Edytowane przez misiekxyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super temat :) tez chce kupić , co do thule to super firma, mam fotelik rowerowy dla

synka i jest naprawdę dobrze zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za zainteresowanie, odpowiedzi oraz zdjęcia.

Ja już wybrałem i zamontowałem. Ponieważ moje auto jest czarne to zdecydowałem się na zestaw - czarne belki THULE WingBar Edge + 2 x czarne uchwyty THULE ProRide 598. Teraz żałuję, że w HL jest tak dużo chromu bo miałbym black edition ;-)

 

Pozdrawiam Was serdecznie,
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności