Skocz do zawartości
Tirizval

Problem z wyłączeniem alarmu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj miałem przypadkową nie miła sytuacje z alarmem. Dałem mojej siostrze przejechać się samochodem, po czym kiedy wsiadałem po niej, kolanem nacisnąłem ten przycisk koło schowka kierowcy.

ALARM.jpg.c44ab2ad9019c3cb84156dea4f5fd149.jpg

Po czym włączył się alarm. Ponowne naciśniecie przycisku nic nie dało. Po czym chciałem wyłączyć alarm pilocikiem który mam przy pilocie od stacyjki.

IMG_20190801_140441.thumb.jpg.dc04802b16de83be069dd16295ef69f9.jpg

Niestety to również nic nie dało. Po czym zadzwoniłem do faceta mojej mamy myśląc, że może on mi powie co zrobić bo też ma ten sam samochód. Powiedział mi o jakimś przyciski w bagażniku po lewej stronie, znalazłem go po czym go wcisnąłem również bez efektu. Dopiero kiedy odłączyłem akumulator wszystko wróciło do normy. Co to może być, gdzie szukać przyczyny ? Jakieś wskazówki?

Dodam, że samochód mam nie cały rok i nigdy wcześniej alarm się nie włączył, dopiero teraz gdy wcisnąłem ten przycisk.

Pacjent VW Passat b6 Variant 2.0 TDI CR 2010r.

 

 

Edytowane przez Tirizval

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooow. A co to za ustrojstwo jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2019 o 16:33, Albercik napisał:

Wooow. A co to za ustrojstwo jest??

Możesz sprecyzować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten cały alarm i pilot do tego...

Ja mam alarm fabryczny (w B6 miałem zwykły, w B7 mam z dozorem wnętrza) i nie mam takich wynalazków. Alarmem steruje się normalnym pilotem-kluczykiem, a przycisk mam tylko na słupku B po stronie kierowcy od dezaktywacji czujników dozoru i zmiany ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności