Skocz do zawartości
porki

zmiana mfd2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam w planie zakup nowej nawigacji. Zastanawiam się między:
https://allegro.pl/oferta/nawigacja-2din-radio-vw-t5-octavia-rapid-leon-8233927698

https://allegro.pl/oferta/vw-rcd330-apple-care-mirrorlink-mp3-sd-usb-aux-bt-7978049151

 

Moje pytanie jest takie czy muszę zmieniać getwaya do tych nawigacji? Jeśli tak to na jaki? Czy jest go ciężko wymienić i gdzie on jest? 
Dodatkowo do rcd 330 znalazłem na alie taką przejściówkę czy będzie ona dobra ? https://pl.aliexpress.com/item/32888260904.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.4d652e0eVLmhUX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2019 o 07:21, porki napisał:

Dodatkowo do rcd 330

A Ty wiesz, że to chińska podróba? W VW nigdy nie było takiego modelu jak RCD330...

Ta pierwsza to po prostu chińczyk.

Dnia 1.08.2019 o 07:21, porki napisał:

Moje pytanie jest takie czy muszę zmieniać getwaya do tych nawigacji?

My tutaj jesteśmy użytkownikami aut, a nie jasnowidzami - skąd mamy wiedzieć jakiego masz GW aktualnie w aucie?

Dnia 1.08.2019 o 07:21, porki napisał:

Jeśli tak to na jaki? Czy jest go ciężko wymienić i gdzie on jest? 

Użyj szukajki -> było opisywane na Forum kilka razy i jest poradnik z fotkami.

Dnia 1.08.2019 o 07:21, porki napisał:

Dodatkowo do rcd 330 znalazłem na alie taką przejściówkę czy będzie ona dobra ?

Jeśli masz GW odpowiednie to nie będzie Ci potrzebna chyba, że masz kierownicę wielofunkcyjną. Radio samo w sobie nie zrozumie pewnie sygnałów z kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Albercik napisał:

A Ty wiesz, że to chińska podróba? W VW nigdy nie było takiego modelu jak RCD330...

sam jestes z chin 

 RCD330  jest robione na Chiny, co nie oznacza ze to pdróba .

mało tego .. jest juz RCD340 

Apropo Albercik ......

tesla na Chiny to podróba ?

czy MAGOTAN ?

 

Masz tan nawet Nr  VW  , mozesz sobie sprawdzić  na jakie rejony   swiata wystepuje .

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Major napisał:

RCD330  jest robione na Chiny, co nie oznacza ze to pdróba .

No dobra. Źle się wyraziłem: RNS330 jest to radio robione w Chinach, wyłącznie na rynek azjatycki jedynie na licencji VW. Ale w środku jest taki sam chińczyk jak w jakimś peyingu czy innym wynalazku.

Dlatego napisałem, że to podróba VW - jakościowo niestety odbiega ono od przyjętych u nas standardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za róznica co ma w srodku ......

ma windowsa jakiegos  , komunikuje z CAN,   obsługuje Carlinki i te bajery, multifunkcje,  licznik  ......i starczy Ci 

nie musisz miec Linuxa  w kazdym radio  i 64GB dysku 

VW tak  sobie   zazyczył  ze tak ma byc , i tak to robią ,  na Brazyle pewnie jeszcze  gorsze padło robią ,..,.... ale   ciągle dla VW 

zaraz powiesz ze plastikowa tapicerka jest podróbą  skóry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Major napisał:

zaraz powiesz ze plastikowa tapicerka jest podróbą  skóry 

No amerykańska plastikowa świnia to oczywista podróbka skóry :lol

Godzinę temu, Major napisał:

ma windowsa jakiegos  , komunikuje z CAN,   obsługuje Carlinki i te bajery, multifunkcje,  licznik  ......i starczy Ci 

Zależy czego się oczekuje od takiego radia. Ja wolę jednak dołożyć niewiele i wsadzić DM, niż bawić się w takie eksperymenty, które nie mają nawet homologacji na EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Albercik napisał:

No amerykańska plastikowa świnia to oczywista podróbka skóry :lol

Zależy czego się oczekuje od takiego radia. Ja wolę jednak dołożyć niewiele i wsadzić DM, niż bawić się w takie eksperymenty, które nie mają nawet homologacji na EU.

kolejny malkontent ...

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności