Skocz do zawartości
Virion

B8 - pokrowce na siedzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Możecie polecić sensowne pokrowce do B8 limousine.

Mam jasne wnętrze i trochę się brudzi. Szukam czegoś najbardziej przypominającego oryginalną tapicerkę.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pokrowiec na tylną kanapę (dwójka dzieci) w http://www.pokrowce.net i jestem zachwycony.

Nie zależało mi, żeby był piękny, ale żeby dobrze zabezpieczył tapicerkę St Tropez. Wybrałem łatwo-zmywalną eko-skórę.

Zdjęcia robiłem bezpośrednio po założeniu, więc pokrowiec jest trochę pognieciony. Teraz nie widać tych zagnieceń.

Jak widać zupełnie źle dobrałem kolor :)

IMG_4843.jpg

IMG_4842.jpg

IMG_4841.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie :)

Pytanie jakby eko-skóra sprawowała się z przodu. 

Rozumiem, że szyte na miarę? Jak cenowo to wygląda? 

Dasz namiary na organizery? też wyglądają dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizer: https://allegro.pl/oferta/organizer-samochodowy-oslona-na-fotel-kolory-filc-6803569309?item=6803569309

Szyte na miarę. Oni biorą pod uwagę nawet model siedzeń i zmiany w poszczególnych rocznikach. Ten mój (tylko na tylne siedzisko) kosztował 115 zł (ekoskóra). Z tkaniny klasycznej kosztowałby 85 zł.

Napisz do nich to Ci przyślą wycenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info. Chyba trochę podnieśli ceny bo za komplet pokrowców przód i tył krzyczą teraz 545 PLN. Nie wiem czy się nie zdecyduję bo wyglądają dobrze.

Dzięki jeszcze raz za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2019 o 13:48, fatboyx napisał:

Ja kupiłem pokrowiec na tylną kanapę (dwójka dzieci) w http://www.pokrowce.net i jestem zachwycony.

Nie zależało mi, żeby był piękny, ale żeby dobrze zabezpieczył tapicerkę St Tropez. Wybrałem łatwo-zmywalną eko-skórę.

Zdjęcia robiłem bezpośrednio po założeniu, więc pokrowiec jest trochę pognieciony. Teraz nie widać tych zagnieceń.

Jak widać zupełnie źle dobrałem kolor :)

IMG_4843.jpg

IMG_4842.jpg

IMG_4841.jpg

Dopytam jeszcze.

Zamówiłeś całość z eko skóry ? Czy to na środku to alcantara? Który to kolor? Też chciałbym dobrać taki najbardziej zbliżony do St. Tropez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Virion napisał:

Dopytam jeszcze.

Zamówiłeś całość z eko skóry ? Czy to na środku to alcantara? Który to kolor? Też chciałbym dobrać taki najbardziej zbliżony do St. Tropez

Cały pokrowiec jest z ekoskóry. Mój kolor to D30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fatboyx napisał:

Cały pokrowiec jest z ekoskóry. Mój kolor to D30.

Dzięki za info. Do przodu tez rozmawiałeś? Jak się sprawdzają ? Ja zastanawiam się nad jakimś połączeniem eko skóry i alcantary..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Virion napisał:

Dzięki za info. Do przodu tez rozmawiałeś? Jak się sprawdzają ? Ja zastanawiam się nad jakimś połączeniem eko skóry i alcantary..

Zamawiałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności