Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w pasacie odnośnie jak otwieram drzwi obojętnie które nie świecą się światła w środku jak włączę przełącznikiem żeby świeciły to świeca a jak w pozycje ze przy otwieraniu drzwi nic w czym może być problem bo szukam próbuję i nic a wkurza to w nocy bo się nic nie świeci jedyne świecą światła w lusterkach może coś się przestawia w kompie nie wiem dzięki  za jakieś wskazówki

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mateusz-franek napisał:

może coś się przestawia w kompie

A od zawsze tak masz? 

Na początek sprawdziłbym woltomierzem co się dzieje na pinie B11 w module Bordnetz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek to bym kompa podłączył i zobaczył, czy nie ma błędów zwarcia itd... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie mam tak od początku jak go mam a mam go z 3tygodnie także świeża sprawa a gdzie znajdę pin b11 i ten moduł bo w elektronice jestem słaby troszkę

nie wiem też jak jest lampa na środku patrzyłem czy żarówki są takie same i ok nie było żarówki na środku włożyłem i dalej nic a jak włączę na świecenie to świeci

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć Tomek i Tomek, że dojebaliście do pieca z tym komputerem i bordnetzem ....

A wystarczy rozebrać lampkę i docisnąć blaszkę, która jest w środkowym przycisku, a która lubi się odginać ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam, że na początku posiadania B6 też lampka robiła dziwne rzeczy (nie zapalała się po otwarciu drzwi, zapalała się na chwilę i gasła po kilku sekundach itd.), za które obciążyłem początkowo czujnik zmierzchu (pierwsze auto z takim wynalazkiem). Jednak po kilku dniach zgasła całkiem i można ją było odpalić tylko przyciskiem.

Postanowiłem na wszelki wypadek sprawdzić żarówki i co się okazało? Ktoś już wymieniał żarówkę wcześniej i nie docisnął dobrze wtyczki. W efekcie wtyczka się poluzowała, ustawiła lekko pod kątem i pin od sterowania z Bordnetza nie stykał. Wystarczyło docisnąć wtyczkę, tak by zaskoczyła i lampka działała do lipca (4 lata) bez problemu (teraz pewnie nadal działa, ale już nie mam auta by to potwierdzić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .Mam problem z oświetleniem wnętrza po otwarciu drzwi w moim passacie b6  oprocz bagażnikabo swieci.Bylem na kompie i komputer widzi,ze drzwi są otwarte.Bezpieczniki są ok .Dodam,ze jak włączę światło manualnie to swieci ale nie po otwarciu drzwi.pomozcie..

Edytowane przez marcin17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcin17

W dniu 17.08.2019 o 18:00, mkpol napisał:

A wystarczy rozebrać lampkę i docisnąć blaszkę,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności