Skocz do zawartości
TMK9

Czujnik temperatury oleju w 2.0TDI 2016rok - gdzie szukać jak wygląda?

Rekomendowane odpowiedzi

JAk w temacie- gdzie znajde czujnik temperatury oleju w silniku 2.0 TDI z 2016 roku (akurat w Golfie MK7)- wyrzuca bład P0197 z opisem  "sygnał za mały". Byłem w Inter Carsie ale nie maja takiego czyjnika w bazie, nie mam pojecia jak go szukac gdzie go szukać itd. Samochód sygnalizuje błąd ikoną pomaranczowego trójkąta oraz opisem "czujnik oleju"

Bede wdzieczny za pomoc bo nie mogę sie niczego dokopać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TMK9 napisał:

JAk w temacie- gdzie znajde czujnik temperatury oleju w silniku 2.0 TDI z 2016 roku (akurat w Golfie MK7)- wyrzuca bład P0197 z opisem  "sygnał za mały". Byłem w Inter Carsie ale nie maja takiego czyjnika w bazie, nie mam pojecia jak go szukac gdzie go szukać itd. Samochód sygnalizuje błąd ikoną pomaranczowego trójkąta oraz opisem "czujnik oleju"

Bede wdzieczny za pomoc bo nie mogę sie niczego dokopać...

U dołu miski olejowej ,czujnik poziomu i temperatury oleju.

Może kuna lub inne zwierze instalacje elektr. pogryzło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TMK9 napisał:

czy on nie odpowiada za sam poziom oleju?

Już ci kolega Marek napisał:

3 godziny temu, Marek3 napisał:

czujnik poziomu i temperatury oleju

Wygląda jak ten pierwszy co podałeś, a ten drugi to czujnik temperatury oleju napędowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, TMK9 napisał:

Zanim kupisz sprawdź instalację elektryczną czujnika ,u dołu silnika są wygłuszki które szczególnie smakują kunom i innym zwierzętom , może coś instalację pogryzła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Marek3, właśnie to było powodem usterki - gryzoń miał tam trochę zabawy... Dziękuje za odzew i chęć pomocy! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności