Skocz do zawartości
BaluGd

VW PASSAT B7 BI XENON - błąd żarówki mijania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i z góry sorki jak pisze w złym miejscu ale krew mnie zalewa na nasze serwisy ASO miałem ostatnio małą kraksę i trzeba było wymienić lewy reflektor na nowy  dodam że auto jest z drugiej ręki ale od nowego obserwowane z za płota :):):)

ROCZNIK 2013 ,97000 km.

Po wymianie reflektora na nowy przestało działać poziomowanie i doświetlanie przy skręcie TZW BI XENON DYNAMIC umówiłem się na reklamacyjne kodowanie reflektorów po wizycie w ASO VW  niby było wszystko ok ale po opuszczeniu serwisu jakieś 500m pojawił się komunikat o przepalonej żarówce światła mijania prawego nie wracałem się do ASO bo czas mnie gonił potym jak udało mi się dodzwonić po  około 3-godz i opowiedzieć zdarzenie otrzymałem odpowiedz że auto muszę im zostawić na min 3 dni po wcześniejszym umówieniu wizyty. Ale gdy pojechałem do ziomka co ma VCDS i po podpięciu są dwa komunikaty oto one

Cytuj

9574400 - Żarówka prawego światła mijania

B1218 00 (009)--

Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów

Ramka zamrożona

Stan błędu: 00000001

Priorytet błędu : 6

Częstośc błędu: 6

Wew. licznik błędów: 107

Przebieg; 94560 km

I kolejny

Cytuj

00979 - Żarówka światła mijania prawego reflektora (M31)

010 -  Przerwa / zwarcie z plusem

Ramka zamrożona:

Stan błędu: 01101010

Priorytet błędu: 1

Częstość błędu; 1

Wew licznik błędów 102

Proszę pomocy :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowałem, bo czytelność była tragiczna.

Błędy stanowią najprawdopodobniej o uszkodzeniu przetwornicy lampy ksenonowej. Na próbę można zamienić lampy (tzw. żarniki) stronami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności