Skocz do zawartości
Asconi

Jak zaprogramować fotel z pamięcią?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z zaprogramowaniem ustawienia fotele. Robię zgodnie z instrukcją, tzn. zaciągam el. hamulec, załączam zapłon, ustawiam skrzynię w położenie N (w instrukcji jest na odwrót, najpierw N, a później zapłon, ale bez załączonego zapłonu nie da się zmienić położenia lewarka), następnie ustawiam fotel, lusterka, przytrzymuję przycisk SET na więcej niż sekundę, a następnie wciskam np. przycisk 1. No i nic. Powinien byś słyszalny dźwięk potwierdzający ustawienie.

Zauważyłem, że przyciski SET, 1, 2 i załączania masażu są nie podświetlone (możliwe, że nie są w ogóle) oraz w ustawieniach radia nie ma żadnej pozycji dotyczącej el. fotela, np. zał./wył. opcji odsuwania fotela po otwarciu drzwi. Możliwe, że u Was tego tego nie ma, ale da się zaprogramować ustawiania fotela i przypisać pod przycisk 1 lub 2.

Może ma ktoś jakieś rady?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Asconi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Asconi napisał:

ustawiam skrzynię w położenie N (w instrukcji jest na odwrót, najpierw N, a później zapłon, ale bez załączonego zapłonu nie da się zmienić położenia lewarka),

Bo instrukcja mówi o manualnej skrzyni :P

22 godziny temu, Asconi napisał:

Możliwe, że u Was tego tego nie ma, ale da się zaprogramować ustawiania fotela i przypisać pod przycisk 1 lub 2.

U mnie akurat tego nie ma, ale jak dobrze pamiętam to chyba musisz mieć oba kluczyki. I raz wsadzasz jeden w stacyjkę, a raz drugi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności