Skocz do zawartości
Maciej9995

Sprzęgło nie odbija do końca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odkąd kupiłem auto czyli gdzieś od pół roku mam problem ze sprzęgłem, problem polega na tym ze sprzęgło co jakiś czas potrafi nie odbić do końca, tzn zostaje w połowie i trzeba je pociągnąć nogą, wymieniłem już w nim kompletny dwumas z luka oczywiście wraz z wysprzeglikiem niestety nie pomogło, wymieniłem również pompę sprzęgła z sachsa tez niestety bez skutecznie. Układ tak jakby się sam zapowietrzał bo zaraz po odpowietrzeniu jest okej tak mniej więcej na 2 dni niestety potem problem powraca, czy ktoś może spotkał się już z takim problemem? Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem teraz... od 3 lat sporadycznie zapowietrza mi się sprzęgło. Zdemontowałem pompkę - jest sucha. Teraz będę wymieniać wyprzęgnik, mam nadzieje że pomoże. Generalnie zapowietrzenie się w moim przypadku jest bardzo losowe. Mogę zrobić 5000 km i jest ok, a czasem po 20 km znowu mam powietrze zamiast płynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z niewymienionych rzeczy został by tylko wężyk metalowy idący z pompy sprzęgła przez odpowietrznik do wysprzeglika no i sam odpowietrznik. Z tego co się zderzyłem zorientować to mój problem nie jest odosobniony ale nigdzie nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przyczyną zapowietrzania był wyprzęgnik w skrzyni. Był wyraźny wyciek. Teraz jest nowy i mam nadzieję że już sprzęgło nie będzie wpadać w podłogę, jak się coś zmieni to dam znać w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności