Skocz do zawartości
StaruchPl

Discovery Media - POI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od tygodnia jestem posiadaczem Passata B8 z systemem Discovery Media. Nie potrafię dotrzeć w tej nawigacji do punktów POI - chodzi mi np. o sklepy, punkty gastronomiczne, ciekawe atrakcje turystyczne, lotniska  itp. Zrobiłem aktualizację map do wersji 1310 ale nic to nie zmienia.

Czy w ogóle w oryginalnym zestawi aktualizacji są zawarte jakieś POI? 

Jak z nich korzystać - uruchomić?

Znalazłem wątki o wczytywaniu własnych POI ale myślę że oryginalnie też powinny być jakieś cele dostępne.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwie się to lista celów specjalnych i można w menu (mapa) wybrać które cele specjalne mają być wyświetlane (około 8-10 kategorii max jednocześnie może wyświetlać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście coś tutaj jest ale bardzo mało. Są tylko trzy kategorie: parkingi, stacje paliw i restauracje. W poprzedniej nawigacji miałem tych kategorii chyba ze 30 i dlatego mnie to zmyliło.

Czyli rozumiem że jeżeli chcę mieć więcej punktów to muszę je sam dograć.

Mam jeszcze jedno pytanie:

Bo teraz chcąc wybrać jakieś miejsce z danej kategorii navi pokazuje najbliższe które ma zapisane. Czy istnieje możliwość wybrania POI w okolicach punktu docelowego?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało?

Hmm...

Kółko zębate/mapa/wybierz kategorie celów specjalnych

Ja tam mam sporo opcji do wybrania

DSC_0900.JPG

DSC_0901.JPG

DSC_0902.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, rzeczywiście muszę to sprawdzić. Nie wiedziałem że jest opcja gdzie się ustawia jakie punkty mają być widoczne. Ale jak pisałem dopiero od tygodnia mam samochód z tą nawigacją i nie znam jej dokładnie.

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności