Skocz do zawartości
romkol

Uruchomienie nawigacji po wymianie Composition Media -> Discovery Media

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pacjent Passat B8 - fabrycznie zainstalowany moduł Composition Media bez możliwości aktywacji produktem akcesoryjnym 5G0054830A i ograniczone możliwości dodawania innych funkcji, w ASO VW wymienny na moduł Discovery Media o numerze 3Q0 035 846 Delphi sprzęt 820 oprogramowanie 0629 z Tiguana. Nie zmieniałem wyświetlacza. Po wymianie modułu (zdjęcie ochrony komponentu, przerobieniu VCDS widoków na Passat B8) dodałem antenę GPS Fakra oraz dosztukowałem oryginalną VW, ale nie pochodzącą z tego samochodu (zakupiona używka) kartę z wgranymi nowymi mapami dla Discovery Media. Niestety jest jakiś problem. Na początku Informacje o systemie wskazują "Baza danych nawigacyjnych: N/A", nie ma też widocznych żadnych kodeków. Po wybraniu w menu kafelka Nawigacja pojawia się komunikat "Włóż nośnik z aktualnymi danymi nawigacyjnymi". Po włożeniu do slotu nr 2 karty z wgranymi nowymi mapami pojawia się na górze komunikat "Karta SD2: źródło zawiera bazę danych nawigacyjnych" czyli chyba rozpoznaje mapy oraz na środku dodatkowy komunikat "Nawigacja: funkcja nie jest obsługiwana". Po chwili na środku pojawia się nowy komunikat "Dane nawigacyjne w systemie Infotainment są nieważne. Sprawdź dane". I tak zostaje. Czy ktoś wie w czym jest problem, czy to drobiazg, czy sprawa licencji, bo np. przy zdjęciu ochrony komponentu wyczyszczono ją?? Co zrobić? Z góry dziękuję za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności