Skocz do zawartości
demo123

Warto kupić adapter double fakra?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie radio na androidzie i jest w nim wejście 2xfakra a ja w starym radiu miałem 2 wyjścia pojedyncze. Za cholerne nie idzie wpiąć 2 wtyczek jednocześnie. Jedna jest jasna a druga ciemno żółta. Może ktoś powiedzieć która jest która? Niby na jednej wpietej radio normalnie działa więc nie wiem czy jest sens kupić taki adapter żeby podłączyć oba kable. 

https://car-tronic.pl/adapter-antenowy-fakra-podwojny-m-2x-fakra-z-w-p7062

Albo da się jakoś połączyć obie anteny? Np skręcić że sobą oba przewody antenowe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, demo123 napisał:

Np skręcić że sobą oba przewody antenowe? 

Brrrr, zrobisz zwarcie na wzmacniaczach, które masz przy antenach w szybach. Możesz kupić adapter, ale możesz kupić też samą oprawkę podwójnej wtyczki i przełożyć "bebechy" (przewody z konektorami) do nowej oprawki, tylko musiał bym pójść i sprawdzić jej numer.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo który kolor to która antena? Może podłącze tylko ta mocniejsza i będzie git. Szkoda mi 50ziko na podłączenie 2 kabli jak na jednym też działa. 

A ta kancowke ciezko przełożyć czy trzeba mieć jakąś zarabiarke? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który jest który to Ci nie powiem, bo u mnie obie wtyczki były zielone...

50 zeta dasz na adapter. Szkoda kasy. Oprawkę wtyczki kupisz sporo taniej.

Końcówkę przekłada się banalnie łatwo. Potrzebne jest tylko bardzo specjalistyczne narzędzie, jakim jest... nożyk do podważenia blokady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności