Skocz do zawartości
Albercik

Montaż siatki przestrzeni bagażowej (pionowej)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Próbowałem szukać na Forum i nie znalazłem nic ciekawego, a może ktoś to robił i się może podzielić wiedzą...

W B6 miałem tą siatkę oddzielającą przestrzeń bagażową od przedziału pasażerskiego, żeby coś mi na łeb nie spadło przy hamowaniu. W B7 tego nie mam :( co mnie strasznie boli (przydatne toto i często z niej korzystałem).

Da się ją w ogóle dołożyć? Mam wrażenie, że to gruba robota, bo oparcia kanapy nie mają tych przesuwanych zaczepów do rolety (jak kanapa jest złożona), nie ma metalowych uszu w tylnych boczkach i nie mam tych otworów z zaślepkami w podsufitce.

Podpowie ktoś coś?

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ANDRIUBIKER napisał:

Jest na forum caly temat ze zdjeciami jak zamontowac siatke

No kurczę szukam i patrzę i nie widzę :helpPrzekopałem manuale, nadwozie i wnętrze i nic. Oślepłem chyba :(

 

16 godzin temu, ANDRIUBIKER napisał:

roboty durzo, bo I dolozenie mocowania I dolozenie uchwytow na oparciu I dolozenie uchwytow z maskownicami pod sufitem,ale sie da

Sobie zdaję sprawę, że to nie jest na 5 minut, ale co to dla mnie ;) I tak klapę elektryczne chcę dołożyć, więc od razu by jedno rozbieranie wszystkiego było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, wpisywałem "montaż siatki" (łącznie z cudzysłowami) i jakem żyw - niczego mi nie wypluwało :(

42 minuty temu, ANDRIUBIKER napisał:

No akurat nie jedna robota, z manuala zamieszczonego na forum wynika ze najwiecej roboty jest wlasnie z dolozeniem tych malych szyn na oparciach kanapy, trzeba rozebrac kanape niemal I jeszcze wycinac kawalki blachy

Jedna, bo do zrobienia klapy i tak muszę zwalić boczki i podsufitkę (a nawet jeszcze więcej), więc głupio by było nie zrobić tego od razu. Co do oparć kanapy to chyba zrobię tak jak pisał autor manuala - kupię po prostu oparcie kanapy w wersji z tymi uchwytami i przełożę całość (gąbka z tapicerką moja zostanie, reszta z "dawcy").

Ech... nowe auto i już lista wydatków rośnie... :P

44 minuty temu, ANDRIUBIKER napisał:

czytaj tez czyjes wpisy w calosci, bo mam wrazenie jakbys czytal wyrywkowo I to tylko to co potem cytujesz

czytam w całości, cytuję wyrywkowo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ANDRIUBIKER napisał:

nowe to ono bylo 7 lat temu jak kupowal je pierwszy wlasciciel

Hehehe, dokładnie odwrotnie twierdził wczoraj pan w Norauto tłumacząc brak wycieraczek przednich tym, że "zbyt młode auto" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności