Skocz do zawartości
marcin007

Logi do oceny 1,8t AWT,trochę zamulony

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem właśnie pisać, że może pasuje podjechać na regulację instalacji na nowej przepływce, bo w marcu fachowcy wymieniali wtryski gazowe na baracudy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czekam na logi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko moje spostrzeżenia z trasy(50km)bo akurat wróciłem do domu z pracy, po tym zapsikaniu N75 wd40, samochód trochę lepiej idzie,lepiej reaguje na dodanie gazu,może nie jest to co powinno być ale jest lepiej, ale i tak badanie szczelności na pierwszym miejscu,prawdopodobnie będzie zakup w ASO nowego N75,bo stary coś chyba szwankuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADzisiaj sprawdzona szczelność jest ok, natomiast po dokładnym sprawdzeniu N75 okazało się że nie jest szczelny i puszcza w dolot, nawet po dmuchnięciu ustami, pod 1bar już syczy konkretnie,teraz pozostaje zamówić N75 przez internet oryginał, bo będzie taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Oby obyło się bez ściagania turbo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowany nowy n75,przed montażem dmuchnołem ustami  w niego i żdziwko bo nowy puszcza w dolot bardziej niż stary,ale go zostawiłem i zrobiłem logi na szybko

http://vaglogi.pl/log-002_115_118_Y6YLlIB.html

statyczny 033

http://vaglogi.pl/log-033_P715R5P.html

niby turbo dmucha lepiej,ale jakoś tego nie czuć,i nie wiem czy nie lepiej było na starym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest teraz.

Ale albo turbina ma już dość albo jest źle ustawiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że to pierwsze, z racji przebiegu,zastanawia mnie tylko to że większość na forach twierdzi że N75 ma nic nie puszczać w dolot, a w rzeczywistości jest inaczej,czyli zostawiam jak jest,i w niedalekiej przyszłości trzeba będzie szykować kasę na regenerację, jeszcze muszę ogarnąć bo z rana trochę nie równo pracuje przez chwilę, ale podejrzewam że coś z instalacją gazową, i pasuje ją ustawić,bo korekty dzisiaj przed logami były - 11. 

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności