Skocz do zawartości
Neos97

diesel Szarpanie Passat b7 cffb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was mianowicie mam problem z szarpaniem dławieniem się silnika np jadąc na 5 100km/h chce przyspieszyć naciskam gaz a silnik dławi się poszarpuje delikatnie i wolniej się rozpędza. Dzieje się to głównie na ciepłym silniku na zimnym prawie nie zauważalne. W aucie zero błędów Jedynie co mnie zaciekawiło to np jak auto stoi na załączonym zapłonie bez uruchamiania silnika to po chwili zaczyna brzęczeć buczeć zawór na pompie paliwa czy wy tez tak macie? Oczywiście filtry i oleje są nowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was jestem po wymianie zaworu tego na pompie na nowy lecz on tez buczy brzęczy. Jednak to nie zawór był zepsuty. Mechanik stwierdził ze on brzęczy ponieważ nie ma paliwa na tyle w pompie. Po przekręceniu kluczyka póki pompa w baku pompuje paliwo jest cicho i samochód odpala od strzała a jak przestanie pompa z baku pompować to zaczyna odrazu brzęczeć ten zawór tak jakby paliwo ciśnienie schodziło i wtedy samochód musi pokręcić żeby zapalił. Jedno mnie jeszcze zdziwiło bo założyłem na podmianke używany zawór ciśnienia ten na listwie i auto na nim nie odpaliło dopiero na moim. Czy macie jakieś sugestie w czym może być problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe, to dsg czy manual ? A drugie pytanie czy powyżej tej stówy ma siłę iść dalej ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autko to manual skrzynia sprzęgło dwumas cisza jest ok. Ciężko ma Właśnie powyżej 100km się rozpędzić nie idzie tak żwawo jak kiedyś. Ewidentnie jest coś z paliwem za mało. Tak jak mówię brzęczy pompa wtryskowa bo ma za malo paliwa. Jak załączy się pompa w baku na chwile przy zapłonie to jest cisza lecz jak przestaje pompować to takjabky schodziło paliwo i zaczyna brzęczeć. Podnosiłem kanapę z tylu i słychać jak pompa chodzi na uruchomionym silniku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności